3,500 צופים יוכלו לשבת באולם בזמן שידור תחרות האירוויזיון. הצופים יציגו בדיקת קורונה שלילית בכניסה לאולם.

איגוד השידור האירופי והפקת האירוויזיון ממשיכים להתכונן לקראת תחרות האירוויזיון שתתקיים בעוד חודש וחצי בלבד. למרות שהולנד שוב נמצאת בעיצומו של גל תחלואה ומידי יום מאובחנים בה כ- 8,000 מאומתים, ממשלת הולנד אישרה לכ- 3,500 אוהדי אירוויזיון לשהות באולם Rotterdam Ahoy במהלך שלושת השידורים החיים שיערכו ב- 18, 20 ו- 22 במאי. בנוסף, כמות זהה של אוהדים יוכלו לשהות באולם גם בחזרות המקדימות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
יש לציין שעל פי המתווה, כל הנוכחים באולם יאלצו להציג בדיקת קורונה שלילית על מנת להיכנס. בשלב זה לא ברור האם הקהל יורכב מתושבים הולנדים בלבד או שגם תיירים יוכלו לשהות באולם. לא ידוע מתי ואם בכלל תחל מכירת הכרטיסים.

המפיק של התחרות סיטסה באקר (Sietse Bakker) אמר: "עצם העובדה שיש לנו הזדמנות לעבוד על תסריט שבו יתקיים האירוויזיון עם קהל זה משהו שרק יכולנו לחלום עליו. אנו אסירי תודה לקבינט ול- Fieldlab Events על האמון שהם נותנים בנו".
אירוויזיון 2021

תחרות הזמר של האירוויזיון תערך ב- 18, 20 ו-2 2 במאי ברוטרדם. 39 מדינות תשתתפנה בתחרות הזמר של האירוויזיון 2021 ברוטרדם, הולנד. אירוויזיון 2020 היה אמור להיערך ברוטרדם בעקבות הזכייה של דאנקן לורנס עם השיר "Arcade", זכייה ראשונה להולנד מאז 1975. בעקבות ביטול התחרות ב- 2020 עם התפרצות מגפת הקורונה, נקבע שרוטרדם תארח את התחרות ב- 2021.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!