הזמרת סנהיט מאשרת שהראפר האמריקאי פלו ריידה מתוכנן לבצע יחד עימה את השיר "Adrenalina" על בימת האירוויזיון.

סנהיט (Senhit), נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, מאשרת שהראפר האמריקאי הידוע, פלו ריידה (Flo Rida) ישתתף באירוויזיון 2021 שיתקיים ברוטרדם במידה והנסיבות יאפשרו זאת. הרפאר צפוי לבצע יחד עימה את השיר "Adrenalina".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בראיון ל- Eurovision Planet, סנהיט מאשרת שהזמר ילווה אותה על בימת התחרות עם השיר המשותף "Adrenalina": "אם הנסיבות יאפשרו זאת, כמובן, פלו ריידה יופיע על בימת האירוויזיון. הזמנתי אותו, הוא שמע את השיר, אהב אותו ורצה להשתתף אז הזמנתי אותו".

עוד הוסיפה הזמרת: "אם המצב לא ישתפר (קורונה), אז יש לנו תכניות נוספות בהם ננקוט. הדבר החשוב הוא שהשיר, עם או ללא פלו ריידה, ידרבן אתכם לזוז, לרקוד, ולשחרר אדרנלין".
סן מרינו באירוויזיון 2021

"Adrenalina" (בעברית: "אדרנלין") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמרת סנהיט (Senhit) אשר תייצג את סן מרינו בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב על ידי הכותבים הבאים: שאנל טוקיה (Chanel Tukia), פלו ריידה, ג'ימי גוקר (Jimmy Joker), ג'וי דב (Joy Deb), לינאה דב (Linnéa Deb), קני סילברדיק (Kenny Silverdique) מאלו רוצאלאיינן (Malou Ruotsalainen), סנהיט, סוזי פי (Suzi P) ותומאס סטנגארד (Thomas Stengaard). פרט לשם השיר, השיר מבוצע בשפה האנגלית.

סנהיט נבחרה לייצג את סן מרינו בבחירה פנימית כבר לקראת אירוויזיון 2020 אך ההתמודדות בתחרות לא יצאה לפועל בשל ביטולה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. לכן, רשת הטלוויזיה של סן מרינו בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת גם לקראת אירוויזיון 2021.

סן מרינו תתמודד בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021, שיתקיים ב- 20 במאי ברוטרדם שבהולנד. הנסיכות הזעירה תתמודד מול 16 מדינות נוספות ותנסה לזכות באחד מעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר בגדול שיתקיים ב- 22 במאי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 11 של סאן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!