תאגיד השידור הישראלי יחשוף בשבוע הבא את גרסת האירוויזיון לשיר "Set Me Free". מדובר בגרסה משודרגת לשיר שייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית בביצוע של עדן אלנה.

צילום: ערן לוי

תאגיד השידור הישראלי מודיע באופן רשמי ששבוע הבא תיחשף הגרסה החדשה לשיר הישראלי לאירוויזיון 2021 – "Set Me Free". לשיר מצולם ברגעים אלה קליפ חדש בכיכובה של נציגתנו לתחרות – עדן אלנה. המועד המדוייק ייחשף בהמשך.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
על פי הדיווחים שהגיעו לידנו, בגרסה החדשה ישנו שינוי קל במילים ובנוסף השיר הפך להרבה יותר קצבי ושמח. על פי גורמים שונים הוחלט לוותר על המודולציה (עליה בסולם השיר) בסוף השיר אך עדן מגיעה לצלילים גבוהים מאוד לקראת סיום השיר. מדובר בגרסה טובה יותר ומרשימה יותר לשיר הישראלי. נזכיר שעד כה תאגיד השידור לא אישר באופן רשמי את קיומה של הגרסה החדשה, למרות שגורמים לא רשמיים אישרו בפנינו את קיומה.

הצצה לצילומי הקליפ ניתן למצוא בקבוצת הפייסבוק של 'כאן אירוויזיון' – לחצו כאן!
עדן אלנה תבצע בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 את השיר "Set Me Free". הזמרת תנסה להשיג את אחד מעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר הגדול של האירוויזיון שייערך ב- 22 במאי. את השיר הזוכה כתבו נועם זלטין, רון כרמי, עידו נצר ועמית מרדכי. על הבמה ילוו את הזמרת חמישה רקדנים: מאור לוי, מתן אוניאמי, ודים קופסטס, ויקטור נובו ויאגו פריירה אסולין.

המשלחת הישראלית תכלול אנשי מקצוע מוכשרים מאוד כמו טלי אשכולי (מנהלת אמנותית), משה קפטן (במאי), מור חממי (כוריאוגרפית) ואיתי בצלאלי (סטייליסט). בראש המשלחת יעמוד יובל פישר וסגניתו הדר בן משה.
הראיון המלא שלנו עם עדן אלנה לאחר בחירת השיר:

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!