תאגיד השידור חושף את המנהל האמנותי, הכוריאוגרף והסטייליסט שילוו את עדן אלנה באירוויזיון 2021. כמו-כן, שאלנו לגבי הגרסה החדשה והצילומים להקלטת הגיבוי.

עדן אלנה. צילום: ערן לוי

בחשיפה בלעדית לאתר EuroMix: תאגיד השידור הישראלי חושף בפנינו את הצוות שילווה את עדן אלנה באירוויזיון כחלק מהמשלחת הישראלית ברוטרדם.

טלי אשכולי – מנהלת אמנותית:

טלי אשכולי, בעלת חברת הפקות לטלוויזיה ובמה – 'טלי אשכולי הפקות', תשמש כמנהלת האמנותית של הביצוע שעדן תציג על בימת האירוויזיון. הניסיון הרב והמעורבת של טלי אשכולי בתחרות האירוויזיון נמשכות כבר כ- 20 שנים. טלי הייתה למפיקה הראשית של אירועי אירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב, הפיקה את קדם האירוויזיון הגדול ביותר שנערך בישראל ב- 2013 בהשתתפותם של 30 מתמודדים, הביאה את אמני האירוויזיון לישראל בשנים 2016-2018 כחלק ממופע "Israel Calling", משמשת כשופטת מוערכת בקדמי אירוויזיון שונים באירופה ועוד…

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
משה קפטן – במאי:

משה קפטן ישמש כבמאי של עדן אלנה באירוויזיון 2021. קפטן, בן 49, הוא אחד מבמאי התאטרון הגדולים והמוכרים בישראל שעבד עם תאטראות רבים בישראל. במהלך הקריירה העשירה ביים קפטן פסטיגלים, מחזות זמר רבים ומופע Pop Up Music בהשתתפותם של טובי זמרי ישראל וגם אלני פוריירה. בנוסף שימש כבמאי בעונותיה הראשונות של "אקס פקטור" ישראל וגם "הזמר במסכה". לבמאי יש גם ניסיון עם תחרות האירוויזיון כאשר שימש כבמאי האמנותי של אירוויזיון 2019 שהתקיים בתל אביב. קפטן עשוי להיות מוכר מתכנית הטלוויזיה "היחידה".

מור חממי – כוריאוגרפיה:

הכוריאוגרפית שעובדת בימים אלה עם עדן אלנה היא מור חממי שנחשבת לאחד השמות החמים בתעשיית הריקוד בישראל. היא בוגרת תכנית הטלוויזיה "רק רוצים לרקוד" וכיום הכוריאוגרפית הצמודה של נועה קירל ואחראית להפקות ריקוד גדולות כמו "פליי פסטיגל", טקס המשואות והפקות גדולות נוספות. חממי ליוותה את עדן בצילומי הקליפים של שלושת השירים שהתמודדו בהליך הבחירה הישראלי לאירוויזיון 2021.

עדן אלנה תבצע את השיר על בימת האירוויזיון ברוטרדם כשעל הבמה ילוו אותה רקדים ללא זמרי ליווי. עדן תעשה שימוש בקולות רקע מוקלטים, בהתאם לחוק החדש שאיפשר איגוד השידור האירופי וזאת במטרה להקטין את גודל המשלחות ברוטרדם בשל מגפת הקורונה.
איתי בצלאלי – סטייליסט:

לסטייל הנוצץ של עדן תחרות ידאג הסטייליסט המוכשר איתי בצלאלי שידאג לזמרת לבגדים הנכונים, לאיפור ולשיער עם צוות מנצח. בצלאלי הוא הסטייליסט המוכר ביותר בתעשיית הבידור בישראל, ואף ליווה את נטע ברזילי כחלק מהמשלחת הישראלית לאירוויזיון 2018. בשלב זה לא ידוע מי יעצב את שמלת האירוויזיון של עדן אך הסטייליסט והזמרת נפגשו עם המעצב המצליח אלון ליבנה לאחרונה.

גרסה חדשה לשיר "Set Me Free"?

גורמים לא רשמיים בתאגיד כבר חשפו בפנינו שעדן תקליט גרסה חדשה לשיר. אך באופן רשמי התאגיד מתעקש להשאיר את אוהדי האירוויזיון במתח לגבי הגרסה החדשה. בתאגיד מבטיחים שהצוות של כאן והצוות של עדן עובד קשה כדי שתיהיה את ההופעה הטובה ביותר.
צילומי הקלטת גיבוי

הקלטת הגיבוי של עדן צפויה, נכון להיום, להצטלם ב- 25 במרץ כאשר המועד האחרון לצילום הביצועים הוא ה- 26 בחודש. נציגי איגוד השידור האירופי צריכים לפקח על הליך הצילום כדי לוודא שכל המדינות המתמודדות פועלות על פי תקנון ברור ולכן אישור סופי של המועד יתקבל מאיגוד השידור האירופי בימים הקרובים.

אין חובה שהקלטת הגיבוי תהיה זהה לביצוע הצפוי להתבצע ברוטרדם, במקרה של עדן הבימוי ככל הנראה ישתנה לקראת חצי הגמר שיתקיים ב- 18 במאי ברוטרדם.

יובל פישר – ראש משלחת חדש:

את המשלחת הישראלית לאירוויזיון ילווה ראש המשלחת החדש מטעם תאגיד השידור, יובל פישר, שיחליף השנה את טלי כץ, וסגניתו הדר בן משה שתעזור לו במלאכה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!