שוויץ באירוויזיון 2021: Gjon's Tears יבצע את השיר "Tout l‘Univers" על בימת האירוויזיון. האזינו לשיר.
"Tout l‘Univers" (בעברית: "כל היקום") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר ג'ון מוהרמאיי (Gjon Muharremaj), שמכונה Gjon's Tears , אשר ייצג את שוויץ בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. את השיר כתב הזמר יחד עם ווטר הרדי (Wouter Hardy), נינה סמפרמנס (Nina Sampermans) וגזבייה מישל (Xavier Michel). השיר מבוצע בשפה הצרפתית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ג'ון נבחר לייצג את שוויץ כבר לקראת אירוויזיון 2020 אך ההתמודדות בתחרות לא יצאה לפועל בשל ביטולה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. שירו של הזמר לאירוויזיון 2020 זכה להצלחה רבה ואף דורג במקום הרביעי בטבלאות ההימורים, לכן רשת הטלוויזיה של שוויץ בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמר גם לקראת אירוויזיון 2021. השיר "Tout l'univers" נבחר על ידי פאנל מאזינים של 100 איש וחבר שופטים של 20 אנשי מקצוע מעולם המוסיקה.

"אני כל כך שמח שסוף סוף אוכל להשתתף באירוויזיון השנה ושאוכל להפיץ את המסר החיובי עם השיר שלי 'Tout l'Univers'. היה לנו חשוב לשמור על התקווה במיוחד בתקופה הקשה הזו: אסור לנו להרים ידיים ואנחנו צריכים להשאר חזקים. באהבה, חברות, כוח ואומץ נוכל לבנות מחדש את עתידנו. אני משוכנע שבמצב המיוחד שבו אנו נמצאים זה אפשרי לגלות מחדש ולהמציא מחדש את עצמנו", אמר הזמר לאחר חשיפת השיר.

מאחורי השיר עומדים יוצרים ידועים לעולם האירוויזיון:

  • ווטר הרדי (Wouter Hardy) – שותף בכתיבת השיר הזוכה באירוויזיון 2019 – "Arcade" בביצוע של הזמר ההולנדי דאנקן לורנס (Duncan Laurence).
  • נינה סמפרמנס (Nina Sampermans) – בין יוצרות השיר "Would You?" שביצע אייריס (Iris) אשר ייצגה את בלגיה באירוויזיון 2012.
  • גזבייה מישל (Xavier Michel) – כתב את שירו של ג'ון לאירוויזיון 2020 – "Répondez-moi!"
Gjon's Tears – מי זה?

ג'ון מוהרמאיי (Gjon Muharremaj) אשר מכונה Gjon's Tears הוא זמר שוויצרי ממוצא אלבני-קוסוברי, בן 22. הזמר התמודד ב- 2010 בתכנית Albanians Got Talent שם זכה במקום השלישי. ב- 2019 התמודד בתכנית The Voice France, שם הגיע לשלב חצי הגמר.

הזמר נבחר לייצג את שוויץ באירוויזיון 2020 עם השיר "Répondez-moi" בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית. השיר שנכתב על ידי הזמר יחד עם גזבייה מישל (Xavier Michel), אליזה אוסוולד (Alizé Oswald) וירואן סווינן (Jeroen Swinnen). השיר היה אחד המובילים לזכייה באירוויזיון 2020, כאשר בשבועות האחרונים דורג במקום השני עד רביעי בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020.
מילים – "Tout l‘Univers":

Laisse le vent qui frôle
Sa main sur mon épaule
Le vide dans ma tête
Pas la moindre cachette

C'est l'aube qui décline
Derrière un champ de ruines
Le moment de grandir
Ne pas te retenir

Je vois derrière nous des morceaux de toi
Et ce que la douleur a fait de moi

Tout l'univers
Nos deux cœurs sous la terre
Au milieu des failles tout éclate
J'ai trouvé un point d'impact
Sans toi

Que devient de nos souffles
S'ils restent sur le bord?
Cet amour qui nous tord

Je vois derrière nous des morceaux de toi
Et ce que la douleur a fait de moi

Tout l'univers
Nos deux cœurs sous la terre
Au milieu des failles tout éclate
J'ai trouvé un point d'impact
Sans toi

Derrière mes paupières
Trouve de l'air

Tout l'univers
Nos deux cœurs sous la terre
Au milieu des failles, des ressacs
Nous nous retrouvons au point d'impact
Comment soigner nos cœurs qui éclatent
Tout l'univers

זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של שוויץ באירוויזיון. שוויץ היא בין מייסדות התחרות ואף זכתה בתחרות הראשונה בשנת 1956. מאז זכתה רק פעם אחת נוספת בשנת 1988 עם הזמרת סלין דיון.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!