אוסטריה באירוויזיון 2021: וינסנט בואנו (Vincent Bueno) יבצע את השיר "Amen" על בימת האירוויזיון. האזינו לשיר שנחשף הבוקר.

"Amen" (בעברית:"אמן") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמר וינסנט בואנו (Vincent Bueno) אשר ייצג את אוסטריה בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי. השיר נכתב והופק על ידי היוצרים הבאים: פלה לוריאנו (Pele Loriano), יונאס ת'אנדר (Jonas Thander) ואשלי היקלין (Ashley Hicklin). השיר מבוצע בשפה האנגלית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
וינסנט נבחר לייצג את אוסטריה בבחירה פנימית כבר לקראת אירוויזיון 2020 אך ההתמודדות בתחרות לא יצאה לפועל בשל ביטולה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. לכן, רשת הטלוויזיה של אוסטריה בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמר גם לקראת אירוויזיון 2021.

עם חשיפת השיר אמר הזמר: "השתמשנו במקצועיות בשנה האחרונה על מנת למצוא את השיר המושלם שיהיה ברמה בינלאומית – ובסופו של דבר היינו בטוחים בזה ש- 'Amen' הוא בדיוק השיר בשבילנו. השיר מצא אותי." עוד מוסיף וינסנט: "במבט ראשון השיר מספר על מערכת יחסים דרמטית, אבל בשבילי השיר מדבר בעיקר על המאבק הפנימי הזה שיש בתוך כל אחד מאיתנו – מאבק בין החוזקות והחולשות שלנו, שכולנו מכירים ויודעים, שמובילים אותנו לעתיד זוהר יותר".

מידע על יוצרי השיר:

  • פלה לוריאנו – יוצר אשר כתב לאירוויזיון את השיר "Run With The Lions" (ליטא 2019) ואת "Il pleut de l'or" (שוויץ 2010).
  • אשלי היקלין – יוצר השירים "Me and My Guitar" (בלגיה 2010), ""Mother"" (בלגיה 2014), "Run With The Lions" (ליטא 2019) ו- "Universo" (ספרד 2020).
  • יונאס ת'אנדר  – יוצר ומפיק מוסיקלי שוודי, עבד עם אריאנה גרנדה ("Greedy") ודמי לובאטו ("Confident").
וינסנט בואנו (Vincent Bueno)

זמר ה- R&B וינסנט בואנו (Vincent Bueno), בן 34, הוא זמר אשר נולד באוסטריה ממוצא פיליפיני. ב- 2008 זכה הזמר בתכנית טלוויזיה מוסיקלית אשר הופקה על ידי ORF. הוא כבר עמד על בימת האירוויזיון כאשר ליווה את הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) באירוויזיון 2017 כזמר ליווי. בנוסף, התמודד הזמר בקדם האירוויזיון האוסטרי האחרון שנערך ב- 2016. אז ביצע את השיר "All We Need Is That Love" והגיע למקום ה- 6.

וינסנט בואנו מוכר לעולם האירוויזיון כאשר התמודד בקדם האירוויזיון האוסטרי בשנת 2016 עם השיר "All I Need Is That Love". ב- 2017 הוא שימש כזמר ליווי של הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) עם השיר "Running On Air". לקראת אירוויזיון 2020, נבחר וינסנט בואנו בבחירה פנימית לייצג עם השיר "Alive", אך התחרות בוטלה בשל התפרצות מגפת הקורונה.
מילים – "Amen":

Amen, I guess
You said that it's time for us to put
Our love to rest
Dressed in black, you left my neighborhood

No, I never thought you'd bury me and you
No, I never thought we'd die

But amen, amen
Tell me, is this what you wanted?
Is this what you wanted?
Amen, amen
Tell me, is this what you wanted?
Is this what you wanted?
Amen

I bet it's just another funeral to you
But for me it's the end
A marching band are playing gone too soon

No, I never thought you'd bury me and you
No, I never thought wе'd die

But amen, amen
Tеll me, is this what you wanted?
Is this what you wanted?
Amen, amen
Tell me, is this what you wanted?
Is this what you wanted?

'Cause it all feels like you didn't even try
Oh try, oh try, try to save us
All this time wasted on a lie

But amen, amen
Tell me, is this what you wanted?
Tell me, is this what you wanted?
Amen, amen, yeah
Are you getting what you wanted?
Are you getting what you wanted?
Amen

זו תהיה ההשתתפות ה- 48 של אוסטריה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים: 1966 ו- 2014. זכייתה האחרונה עם השיר "Rise Like a Phoenix" בוצעה, כידוע, על ידי Conchita Wurst.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!