הערב בשעה 19.00 (שעון ישראל) יתקיים ברוסיה קדם אירוויזיון שבסיומו יבחר השיר והנציג אשר ייצגו את המדינה באירוויזיון 2021.

הערב רוסיה תבחר את השיר והנציג אשר יתמודדו באירוויזיון 2021. נושא הדגל הרוסי לתחרות ייבחר בעזרת קדם אירוויזיון מקומי שאורכו כשעה בלבד. האירוע ישודר בשידור חי בשעה 19.00 (שעון ישראל). מדובר בקדם אירוויזיון הראשון שעורכת רוסיה מאז 2012. עפ"י הדיווחים, השיר ייבחר על ידי קהל הצופים בלבד.

ניתן לצפות בקדם האירוויזיון הרוסי בשעה 19:00 בערוץ 181 למנויי YES ובערוץ 101 למנויי HOT.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רוסיה לא חשפה פרטים לגבי המתמודדים והשירים אשר יתמודדו הערב בתחרות. נציגי רוסיה לאירוויזיון 2020, Little Big, צפויים לקחת חלק המשדר אך לא ברור האם כמתמודדים או כהופעת ביניים. הלהקה הרוסית הביעה בעבר עיניין לייצג את מדינתם באירוויזיון 2021.

בעקבות מעטה החשאיות שנוקטת רשת הטלוויזיה רוסית, נפוצו בימים האחרונים שמועות על אמנים שונים אשר עשויים להתמודד הערב בקדם אירוויזיון. יחד עם זאת, יתכן שמודבר בספין תקשורתי ו- Little Big יהיו האמנים היחידים שיתמודדו הערב כשיציגו 2-3 שירים לבחירת הקהל. העובדה שאורך קדם האירוויזיון מתוכנן להיות שעה אחת בלבד מחזקת את ההשערה הזו.

בקדם האירוויזיון צפויים להתארך נטליה גורדיינקו (Natalia Gordienko) שתייצג השנה את מולדובה עם השיר "Sugar". בנוסף, צפויה להופיע הזמרת יוליה סביצ'בה (Yulia Savicheva) שייצגה את רוסיה באירוויזיון 2004 וככל הנראה גם פיליפ קירקטרוב (Philipp Kirkorov), נציג רוסיה באירוויזיון 1995 ויוצר ידוע שהלחין שירים רבים עבור התחרות, יקח חלק במשדר.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!