רשת הטלוויזיה האוסטרית מודיעה שהשי לאירוויזיון, "Amen", ייחשף ב- 9 במרץ.

חודש מרץ בעיצומו, כשעוד ועוד מדינות מודיעות מתי ישחררו את שיריהן לאירוויזיון. הבאה בתור היא אוסטריה, כשרשת הטלוויזיה האוסטרית, ORF, הודיעה לאתר האירוויזיון ESCBubble שהשיר שלהם לאירוויזיון – "Amen" יצא ב- 9 במרץ. זאת למרות שמוקדם יותר השבוע תוכננה חשיפת השיר להתקיים ב- 8 במרץ. רשת הטלוויזיה האוסטרית, ORF, תקיים מסיבת עיתונאים ב- 9 במרץ בשעה 11:00 בבוקר (שעון ישראל), שם יוצג השיר שיתמודד בתחרות.

עד כה ידוע כי יוצרי השיר אם אשלי היקלין (Ashley Hicklin) ויונאס ת'אנדר (Jonas Thander).

  • אשלי היקלין – יוצר השירים "Me and My Guitar" (בלגיה 2010), ""Mother"" (בלגיה 2014), "Run With The Lions" (ליטא 2019) ו- "Universo" (ספרד 2020).
  • יונאס ת'אנדר  – יוצר ומפיק מוסיקלי שוודי, עבד עם אריאנה גרנדה ("Greedy") ודמי לובאטו ("Confident").
 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
וינסנט בואנו מוכר לעולם האירוויזיון כאשר התמודד בקדם האירוויזיון האוסטרי בשנת 2016 עם השיר "All I Need Is That Love". ב- 2017 הוא שימש כזמר ליווי של הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) עם השיר "Running On Air". לקראת אירוויזיון 2020, נבחר וינסנט בואנו בבחירה פנימית לייצג עם השיר "Alive", אך התחרות בוטלה בשל התפרצות מגפת הקורונה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 48 של אוסטריה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים: 1966 ו- 2014. זכייתה האחרונה עם השיר "Rise Like a Phoenix" בוצעה, כידוע, על ידי Conchita Wurst.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!