מועדון אוהדי האירוויזיון בבלרוס טוען: הנציג והשיר ייחשפו ב- 4 במרץ. רשת הטלוויזיה המקומית לא אישרה את הפרטים.

מועדון אוהדי האירוויזיון בבלרוס, OGAE Belarus, מדווח שנציגי המדינה לאירוויזיון 2021 ייחשפו ב- 4 במרץ. רשת הטלוויזיה בבלרוס שומרת על דממה מוחלטת מאז חודש תחילת חודש פברואר וגם כעת לא מאשרת את הפרטים. מועד הגשת השירים המתמודדים לאיגוד השידור האירופי צפוי להתקיים בעוד כשלושה שבועות אך רשת הטלוויזיה בבלרוס עדיין לא חשפה כיצד יבחר השיר המקומי לתחרות הבינלאומית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשת הטלוויזיה של בלרוס, BTRC, הודיעה שכמות השירים שנשלחה עבור אירוויזיון 2021 בבלרוס היא כ- 50 שירים. מדובר בכמחצית מכמות השירים שהוגשה בשנה שעברה שעמדה על 95 שירים. על פי הדיווחים, בין המתמודדים ניתן למצוא את נציגת בלרוס לאירוויזיון 2019 – זנה (ZENA), וגם נציג בריטניה לאירוויזיון 2006 – דאז סמפסון (Daz Sampson).

כחלק מדרישות BTRC הזמרים נדרשו להגיש וידאו באורך 3 דקות בו מבצעים הזמרים את השיר "בהופעה חיה". כל זמר יכל להגיש שיר אחד בלבד עבור התחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 17 של בלרוס באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השישי בשנת 2007 עם השיר "Work Your Magic" בביצוע של דימיטרי קולדון (Dmitry Koldun).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!