הערב בשעה 19:30 (שעון ישראל) יתקיים חצי הגמר השני של קדם האירוויזיון האסטוני – Eesti Laul 2021. שנים עשר שירים יתמודדו על שישה מקומות נוספים בגמר הגדול. המידע החשוב וקישור לצפייה בכתבה הבאה.
הערב בשעה 19:30 (שעון ישראל) יחל חצי הגמר השני של קדם האירוויזיון האסטוני, Eesti Laul 2021,  בשידור חי במתכונת מיוחדת בשל מגפת הקורונה. 12 מתמודדים נוספים יתמודדו הערב על שישה מקומות אחרונים בגמר הגדול.

חצי הגמר יחל בשעה 19:30 (שעון ישראל) עד 21:00. לאחר מכן יתחדש המשדר בשעה 21:30 עד 22:15. לצפייה בחצי הגמר האסטוני לחצו – כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שני סבבי הצבעה צפויים להתקיים הערב. בשלב הראשון יבחר צוות שופטים (50%) והצופים בבית (50%) ארבעה שירים שיעלו לגמר. בשלב השני, תפתח הצבעה מחודשת רק עבור הצופים בבית שיקבעו שני מתמודדים נוספים שיזכו לעלות לגמר.

רשימת המתמודדים – חצי גמר שני (20 בפברואר):

1.  Sissi – "Time"
2. Gram-Of-Fun – "Lost In A Dance"
3. Kadri Voorand – "Energy"
4. Helen – "Nii kõrgele"
5. Redel – "Tartu"
6. Rahel – "Sunday Night"
7. Uku Haasma – "Kaos "
8. Heleza – "6"
9. Uku Suviste – "The Lucky One"
10. Alabama Watchdog – "Alabama Watchdog"
11. Jüri Pootsmann – "Magus melanhoolia"
12. Suured Tüdrukud – "Heaven's Not That Far Tonight"
בין המתמודדים ניתן למצוא מספר מתמודדים מוכרים:

  • אוקו סוביסטה (Uku Suviste) – הזמר התמודד בחצי הגמר הראשון של ה- Eesti Laul לשנת 2017, אך לא הצליח לעלות לגמר עם השיר “Supernatural”. ב- 2019 התמודד עם השיר "Pretty Little Liar" והצליח לזכות במקום השני בגמר האסטוני. בשנה שעברה זכה במקום הראשון בקדם האסטוני עם השיר "What Love Is?" אך לא זכה לייצג את המדינה הבלטית באירוויזיון בשל ביטול התחרות.
  • יורי פוטסמן (Jüri Pootsmann) – יצג את אסטוניה באירוויזיון 2016 עם השיר "Play". הזמר הגיע למקום ה- 18 והאחרון בחצי הגמר.
  • Gram-of-Fun – קריסטל אסלאייד (Kristel Aaslaid), שהייתה חברתה של טולי ראנד לצמד Öed, תתמודד הפעם כחלק מלהקת Gram-of-Fun.
  • סיסי (Sissi) – בתו של זוכה האירוויזיון האסטוני לשנת 2001 – דייב בנטון (Dave Benton). הזמרת התמודדה לראשונה ב- Eesti Laul 2019 עם השיר "Strong" שהגיע למקום הרביעי בגמר.
בסיום חצי הגמר שייערך הערב, תיחשף הרשימה המלאה של המתמודדים אשר יתמודדו בגמר הגדול שצפוי להיערך ב- 6 במרץ. התחרות נערכת השנה בבירת אסטוניה, טאלין.

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!