הערב יתקיים הקדם אירוויזיון הספרדי – "Destino Eurovisión 2021" בשעה 23:00. בסיום האירוע ייבחר השיר הספרדי אשר יבטיח את השתתפותו באירוויזיון 2021. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

הערב ייבחר השיר הספרדי שיתמודד באירוויזיון 2021. הזמר הספרדי בלאס קנטו (Blas Cantó), שנבחר בשנה שעברה לייצג את ספרד בבחירה פנימית, יציג שני שירים לבחירת הצופים, כאשר שיר אחד בלבד יוכרז כשיר אשר ייצג את ספרד באירוויזיון 2021. השיר הזוכה ייבחר על ידי הצופים בלבד ללא השפעה של צוות שופטים.

ניתן יהיה לצפות במשדר בשעה 23:00 בערוץ TVE International (הוט 157 / יס 125) או דרך אתר האינטרנט של רשת הטלוויזיה הספרדית. לחצו כאן לצפייה בקדם אירוויזיון הספרדי באינטרנט.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
למי צריך לשיב לב?

רק שני שירים יבצע הערב בלאס קנטו בהופעה חיה: "Memoria" ו- "Voy a quedarme". בזמן שהגולשים הישראליים שלנו העניקו לשיר "Memoria" את המקום הראשון עם 63.24% מהקולות, ערוץ היוטיוב הרשמי של הזמר מצביע דווקא שלשיר "Voy a quedarme" יש יותר צפיות (525 אלף צפיות לעומת 339 אלף צפיות לשיר השני).

השירים המתמודדים:

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!