שישה מתמודדים עלו לגמר הגדול של קדם האירוויזיון האסטוני מתוך חצי הגמר הראשון, ביניהם קויט טומה ואיבו לינה. טניה נשארה מחוץ לגמר.
שישה מתמודדים עלו לגמר הגדול של קדם האירוויזיון האסטוני מתוך חצי הגמר הראשון של Eesti Laul. התוצאות נקבעו בשני שלבים: בשלב הראשון נבחרו לגמר ארבעה מתמודדים על ידי שילוב של צוות שופטים (50%) והצופים בבית (50%). בשלב השני נפתחה הצבעה נוספת רק עבור הצופים בבית שהחליטו על שני מתמודדים נוספים שעלו לגמר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
תוצאות חצי הגמר הראשון:

  1. Tanja – “Best Night Ever
  2. Hans Nayna – “One By One” (שלב שני)
  3. Wiiralt – “Tuuled
  4. Kéa – “Hypnotized
  5. Andrei Zevakin & Pluuto – “Wingman” (שלב שני)
  6. Karl Killing – “Kiss Me” (שלב ראשון)
  7. Nika Marula – “Calm down
  8. Egert Milder – “Free Again” (שלב ראשון)
  9. Tuuli Rand – “Üks öö
  10. Koit Toome – “We Could Have Been Beautiful” (שלב ראשון)
  11. Kristin Kalnapenk – “Find A Way
  12. Ivo Linna, Robert Linna, Supernova -“Ma Olen Siin” (שלב ראשון)
בין המתמודדים ניתן למצוא מספר מתמודדים מוכרים:

 • קויט טומה (Koit Toome) – הזמר, בן ה- 41, ייצג את אסטוניה לראשונה באירוויזיון 1998 עם השיר "Mere lapsed" שהגיע למקום ה- 12. ב- 2017 שב לבימת האירוויזיון עם לאורה (Laura) – השניים ביצעו את השיר "Verona" אשר הגיע למקום 14 בלבד בחצי הגמר, למרות שנחשב לאהוב מאוד.
 • קאה (Kéa) – הזמרת התמודדה בקדם האירוויזיון האסטוני בשנת 2016 עם השיר "Lonely Boy", אז הגיעה למקום ה- 9 בגמר ה- Eesti Laul.
 • טולי ראנד (Tuuli Rand) – הזמרת התמודדה ב- Eesti Laul 2019 כחלק מהצמד Öed שביצע את השיר "Öhuloss" אך לא צלח את חצאי הגמר.
 • טניה (Tanja) – ייצגה את אסטוניה באירוויזיון 2014 עם השיר "Amazing" אשר הגיע רק למקום ה- 12 בחצי הגמר. הזמרת ניסתה את מזלה גם ב- Eesti Laul 2019 עם השיר “High Heels in the Neighbourhood” שהגיע בקדם אירוויזיון למקום ה- 7.
 • איבו לינה (Ivo Linna) – הזמר הותיק יצג את אסטוניה באירוויזיון 1996 עם הזמרת מאריה ליס-אילוס (Maarja-Liis Ilus) שביצעו את השיר "Kaelakee Hääl" והגיעו יחדיו למקום ה- 5 והמכובד. מדובר בהתמודדות שישית של הזמר הידוע בקדם אירוויזיון האסטוני.
 • אגרט מילדר (Egert Milder) – התמודד ב- Eesti Laul 2020 עם השיר "Georgia (On my Mind)" שהגיע למקום הרביעי. הזמר ניסה לייצג את אסטוניה גם בשנים 2015 בדואט עם ליס למסאלו (Liis Lemsalu) וגם בשנים 2016 ו- 2019 כמלחין.
חצי הגמר השני ייערך בשבת,20 בפברואר, כאשר הגמר הגדול צפוי להערך ב- 6 במרץ. התחרות תערך השנה בבירת אסטוניה, טאלין.

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!