הימורים – אירוויזיון 2021: עוד 90 ימים לתחרות וישראל עדיין מדורגת רק במקום ה- 31 בטבלאות ההימורים. ליטא בראש. רק שבעה שירים נחשפו עד כה.
90 ימים נותרו לתחרות האירוויזיון ורק שבעה שירים נחשפו עד כה. יחד עם זאת, טבלאות ההימורים ממשיכות להתעדכן, כאשר גם בשלב זה ליטא עדיין מדורגת במקום הראשון. הבחירה של השיר "Discoteque" בביצוע של להקת The Roop בקדם אירוויזיון הליטאי קיבעה את ליטא במקום הראשון. איסלנד ובולגריה מדורגות במקום השני והשלישי, בהתאמה, כאשר ידוע מי נציגיהם לתחרות, אך שירם עדיין לא נחשף.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שבעה שירים נבחרו עד כה. מדובר בליטא (מקום 1), צרפת (מקום 4), אוקראינה (מקום 20), קרואטיה (מקום 26), צ'כיה (מקום 30), ישראל (מקום 31) ואלבניה (מקום 41). העובדה שישראל מדורגת נמוך בדירוג הכללי ובמקום ה- 6 מתוך 7 מדינות שחשפו את שירן לתחרות צריכה להדאיג את חברי המשלחת הישראלית. גורמים בהפקה הביעו תקווה שהשיר הישראלי יעבור שינויים ושדרוגים אך עד כה אין אישור רשמי לכך שהדבר אכן יצא לפועל. מאז בחירת השיר "Set Me Free" עבור עדן אלנה, שומר התאגיד על שתיקה בכל הקשור לאירוויזיון, וכך גם עדן שממעטת לפרסם באינסטגרם. אוהדי האירוויזיון וכלל המעריצים של עדן היו שמחים להיות שותפים בתהליך ההכנה של עדן לקראת התחרות.

באדיבות: Eurovisionworld.com
ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב- 18 במאי מול 16 מדינות נוספות בתקווה להתברג בעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר. הגמר הגדול של אירוויזיון 2021 יתקיים ב- 22 במאי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!