הפקת אירוויזיון 2021 הודיעה שאזור העמידה סביב בימת האירוויזיון לא יכיל קהל בשל מגפת הקורונה ולכן יוחלף בגרין-רום המסורתי בו ישהו האמנים.
הפקת האירוויזיון תכננה לעשות השנה שימוש בעיצוב הבמה שכבר הוכן לקראת אירוויזיון 2020. יחד עם זאת, בשל מגבלות הקורונה וההבנה שאולם התחרות לא יוכל להיות מלא בקהל, הוחלט לבטל את מתחם העמידה שצמוד לבימת התחרות ובמקומו למקם את הגרין רום, האזור בו ישבו האמנים במהלך המופע.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
סיטסה באקר (Sietse Bakker), מפיק אירוויזיון 2021, הסביר שבלתי סביר שקהל המעריצים ישהה סביב הבמה ב"עידן הקורונה". זאת כדי לרווח את צפיפות הקהל ולהקטין את כמות הצופים בתוך האולם כדי לשמור על בריאותם של הנוכחים.

בשלב זה כלל לא ברור האם הפקת התחרות תוכל לארח קהל במהלך שידור התחרות. בהפקה מתעקשים להתכונן לקראת אירוח של קהל מצומצם אך ההחלטה סופית בנושא צפויה להתקבל באמצע חודש אפריל.

נזכיר שבתחילת החודש החליטה הפקת האירוויזיון להיערך לקראת שלושה פורמטים שונים בהן תוכל תחרות האירוויזיון להתקיים. אירוויזיון הכולל קהל השומר על ריחוק חברתי כאשר האמנים מבצעים את שירם על הבמה ברוטרדם, אירוויזיון בו חלק מהמשלחות לא תוכלנה להגיע לרוטרדם, ואפשרות שלישית, תחרות בה כל השירים יצולמו מראש במדינות השונות והתחרות תתקיים ללא קהל.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!