השיר הצ'כי לאירוויזיון 2021, שיבצע הזמר בני כריסטו, נבחר מתוך שלושה שירים. השיר ייחשף לקראת סוף החודש.
רשת הטלוויזיה הצ'כית הודיעה שהשיר שיבצע בני כריסטו (Benny Cristo) באירוויזיון 2021 נבחר מתוך שלושה שירים שהוגשו על ידי הזמר לוועדת השופטים. הזמר סיפר במהלך שידור בעמוד האינסטגרם שלו שמדובר שיר שונה לגמרי מהשיר שלו משנה שעברה – "Kemama". השיר צפוי להיחשף בסוף חודש פברואר וכבר כעת ניתן לספר שהוא כולו בשפה האנגלית פרט למשפט אחד שמושר בשפה הצ'כית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בנוסף, מתברר שלשיר החדש עדיין אין שם. הזמר הודיעה שמספר מעריצים יקבלו הזדמנות להאזין לשיר לפני כולם ויוכלו להציע לזמר שם לשיר. יתכן שחלק מן השיר אף ייחשף לציבור ביום האהבה הבינלאומי שחל ב- 14 בפברואר.

רשת הטלוויזיה הודיעה כבר בחודש מאי כי היא תמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמר בני כריסטו שנבחר לייצג את צ'כיה באירוויזיון 2020 לאחר שזכה בקדם אירוויזיון המקומי. הזמר אמור היה לבצע על בימת התחרות את השיר "Kemama" שלא זכה להצלחה גדולה ודורג במקום ה- 25 בטבלאות ההימורים.

זו תהיה ההשתתפות ה- 9 של צ'כיה באירוויזיון אשר השתתפה לראשונה בתחרות בשנת 2007. שלוש פעמים הצליחה המדינה לעלות לגמר התחרות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!