הזמר קים (KiiM) עלה לגמר של קדם האירוויזיון הנורווגי – MGP 2021. הזמר יבצע את השיר "My Lonely Voice" בגמר אשר יערך ב- 20 בפברואר.
הזמר קים (KiiM) הוא הזוכה של חצי הגמר הרביעי של Melodi Grand Prix 2021 אשר התקיים הערב. הזמר העניקה ביצוע מעולה לשיר "My Lonely Voice" וגבר על שלושה מתמודדים אחרים. קים הבטיח את מקומו בגמר הנורווגי לקראת אירוויזיון 2021, שם יתמודד מול 11 שירים נוספים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בשלב הראשון חולקו המתמודדים לשני זוגות:
מריאן פנטה ומיקל גאופ (Marianne Pentha & Mikkel Gaup) התמודדו מול להקת Landeveiens Helter – מריאן ומיקל ניצחו.
קים (KiiM) התמודד מול רויאן (Royane) – קים ניצח.

לחצו על שם השיר להאזנה!

בשלב השני, שני המנצחים – מריאן ומיקל התמודדו מול קים. קים, כאמור, זכה ברוב הקולות של הצופים הנורווגים ולכן הוכרז כמתמודד אשר יעלה לגמר הנורווגי ויתמודד שם מול 11 שירים נוספים.

בנוסף, הערב נחשף שירה של אטלה פטרסן (Atle Pettersen), אשר נקרא “World On Fire”, ויתמודד אוטומטית בגמר הנורווגי הגדול שיתקיים ב- 20 בפברואר.

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!