מרווין דיאטמן יביים את השיר הספרדי באירוויזיון 2021 שיבצע הזמר בלאס קנטו. דיאטמן יעבוד גם עם נציגת קפריסין ונציג אוסטריה בתחרות.

המנהל האמנותי, מרווין דיאטמן (Marvin Dietmann), יהיה עסוק מאוד בתקופה הקרובה. דיאטמן יהיה אחראי על הבימוי וההעמדה של שלושה שירים על בימת האירוויזיון לאחר ששלוש משלחות בחרו בו כמנהלן האמנותי באירוויזיון 2021. מדובר במשלחת הקפריסאית, האוסטרית וכעת גם הספרדית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

הבמאי האוסטרי הצעיר שימש כמנהל במה באירוויזיון 2015, 2017 וב- 2018, ושימש כמנהל האמנותי של קונצ'יטה וורסט ב- 2014 כאשר ביים את הביצוע לשיר הזוכה "Rise Like a Phoenix". בנוסף ביים גם את השירים "L'oin d'ici" עבור זואי (Zoë) האוסטרית ב- 2016 ואת השיר "Nobody But You" עבור סיזר סמפסון (Cesár Sampson) שהביא לאוסטריה את המקום השלישי ב- 2018.

מרווין דיאטמן יחל את עבודתו עם הזמר הספרדי בלאס קנטו (Blas Cantó) כבר בימים הקרובים. השניים יעבדו יחדיו על הביצוע לשני השירים אשר יבצע הזמר הספרדי בקדם אירוויזיון הפרטי שיערך עבורו החודש. בנוסף, לאחר שיבחר השיר הספרדי לאירוויזיון, יעבדו השניים על הביצוע עבור הקלטת הגיבוי למקרה שבלאס קנטו לא יוכל להגיע לרוטרדם ולהופיע על בימת האירוויזיון. הבמאי האוסטרי יעבוד עם הזמר כמובן גם על הביצוע, הבימוי וההעמדה של השיר הספרדי על בימת התחרות הבינלאומית. "לבלאס יש נוכחות חזקה על הבמה וקול מדהים, שאלו הם שני הדברים החשובים ביותר עבור אמן", אמר מרווין דיאטמן על הזמר הספרדי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!