השיר השוויצרי לאירוויזיון 2021, שיבוצע על ידי הזמר Gjon's Tears, ייחשף בחודש מרץ. מועד מדוייק טרם נחשף.

רשת הטלוויזיה השוויצרית הודיעה שהשיר השוויצרי לתחרות האירווייזיון, שיבוצע על ידי הזמר Gjon's Tears, ייחשף במהלך חודש מרץ. ההודעה הגיע בתגובה לשאלה של אוהד אירוויזיון שהופנתה בטוויטר. המועד המדוייק טרם נחשף.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

בחודש מאי החלה לאסוף רשת הטלוויזיה השוויצרית שירים שונים עבור הזמר.  בשוויץ הגדירו את החיפושים אחר השיר לאירוויזיון בצורה מאוד ברורה. "שיר מודרני ומרשים שמותאם לדרישות הבינלאומיות. מילות השיר צריכות להיות בעלות מסר ברור, חזק ומובן". השיר השוויצרי נבחר כבר בחודש דצמבר.

Gjon's Tears – מי זה?

ג'ון מוהרמאיי (Gjon Muharremaj) אשר מכונה Gjon's Tears הוא זמר שוויצרי ממוצא אלבני-קוסוברי, בן 22. הזמר התמודד ב- 2010 בתכנית Albanians Got Talent שם זכה במקום השלישי. ב- 2019 התמודד בתכנית The Voice France, שם הגיע לשלב חצי הגמר.

הזמר נבחר לייצג את שוויץ באירוויזיון 2020 עם השיר "Répondez-moi" בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית. השיר שנכתב על ידי הזמר יחד עם גזבייה מישל (Xavier Michel), אליזה אוסוולד (Alizé Oswald) וירואן סווינן (Jeroen Swinnen). השיר היה אחד המובילים לזכייה באירוויזיון 2020, כאשר בשבועות האחרונים דורג במקום השני עד רביעי בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020.

זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של שוויץ באירוויזיון. שוויץ היא בין מייסדות התחרות ואף זכתה בתחרות הראשונה בשנת 1956. מאז זכתה רק פעם אחת נוספת בשנת 1988 עם הזמרת סלין דיון.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!