השיר האוקראיני לאירוויזיון 2021 נבחר על ידי צוות שופטים. השיר צפוי להיחשף בחודש מרץ.

רשת הטלוויזיה של האוקראינית הכריזה שהשיר שיבוצע באירוויזיון 2021 על ידי הרכב GO_A נבחר על ידי חבר שופטים. ההרכב הגיש שלושה שירים לחבר השופטים מתוכם נבחר השיר הזה. השיר ייחשף בחודש ממרץ.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

חבר השופטים הורכב מחמישה שופטים:

  • ג'מאלה (Jamala) – זמרת, ניצחה בתחרות האירוויזיון לשנת 2016
  • יאבחן פילאטוב (Yevhen Filatov) – מפיק מוסיקלי, הפיק את השיר האוקראיני לאירוויזיון 2018
  • רוסלן קוויטנה (Ruslan Kvitna) – מפיק מוזיקלי, מלחין
  • יארוסלאב לודיגין (Yarosalv Lodygin) – חבר הנהלה של רשת הטלוויזיה האוקראינית בנושא טלוויזיה
  • דמיטרו חורקין (Dmytro Khorkin) – חבר הנהלה של רשת הטלוויזיה האוקראינית בנושא רדיו
חברי Go_A אישרו כי יתמודדו באירוויזיון 2021 מיד לאחר פרסום הידיעה על ביטול אירוויזיון 2020 בחודש מרץ. תחילה תכננו חברי הלהקה להציג חמישה שירים לבחירת הקהל אך נראה שכעת הרעיון ירד מהפרק.

כזכור, רשת הטלוויזיה האוקראינית הודיעה כי הלהקה האוקראינית GO_A תייצג את המדינה באירוויזיון 2021, זאת לאחר שהלהקה נבחרה להתמודד באירוויזיון 2020 עם השיר "Solovey" אך התחרות בוטלה. השיר דורג במקום ה- 28 בטבלאות ההימורים.
Go_A – מי אלה?

הרכב Go_A, המשלב מוסיקה עממית-אלקטרונית, הוקם ב- 2012 כאשר במהלכים השנים השתנה הרכב הלהקה 14 פעמים. כעת חברי הלהקה הם: הסולנית קטרינה פבלנקו (Kateryna Pavlenko), המוסיקאי אשר מנגן על מספר רב של כלים – טאראס שבצ'נקו (Taras Shevchenko), החלילן איגור דידנצ'וק (Igor Didenchuk) והגיטריסט ג'ון הריהורייק (Johm Hryhoryak).

ההרכב משלב מוסיקה אוקראינית עממית יחד עם ביטים אלקטרוניים מודרניים, תופים אפריקאיים וגיטרות חשמליות רועשות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 16 של אוקראינה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים ב- 2004 וב- 2016. הזכייה האחרונה התרחשה בשנת 2016 עם השיר "1944" בביצוע של ג'אמלה (Jamala).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!