הערב בשעה 20:50 (שעון ישראל) יחל חצי הגמר השלישי של קדם האירוויזיון הנורווגי – MGP 2021. ארבעה מתמודדים יתמודדו על מקום אחד בגמר הנורווגי. המידע החשוב וקישור לצפייה בכתבה הבאה.

הערב בשעה 20:50 (שעון ישראל) ישודר בשידור חי חצי הגמר השלישי של קדם האירוויזיון הנורווגי, Melodi Grand Prix 2021, בו יתמודדו ארבעה מתמודדים נוספים על מקום אחד בגמר הגדול. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים בלבד (100%).

חצי הגמר יחל בשעה 20:50 וימשך עד 22:10. לצפייה בחצי הגמר הנורווגי לחצו – כאן!
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

מתמודדי חצי הגמר השלישי (30 בינואר):

לחצו על שם השיר להאזנה!

הזמרת דינה מתיאוסן (Dina Matheussen) שידועה גם בכינוי Dinaye, בת 17 בלבד, התמודדה בעבר בתחרות Junior MGP הנורווגית בשנת 2016 עם השיר "Sterk og rå". גם הזמרת אמי (EMMY) התמודדה בעבר בתחרות Junior MGP לשנת 2015 עם השיר "Aiaiaiai". התחרות הנ"ל שימשה בשנים 2003-2005 כתחרות לבחירת הנציג הנורווגי לאירוויזיון הילדים, אך למרות פרישת נורווגיה מהתחרות הבינלאומית, המשיכה רשת הטלוויזיה המקומית לערוך את התחרות לילדים.
ארבעת מתמודדי חצי הגמר יחולקו לשני זוגות שיתמודדו ראש בראש. קהל המצביעים יקבע מי מכל זוג צריך להמשיך לשלב הבא. שני השירים שהמשיכו לשלב הבא שוב יתמודדו זה מול זה, כאשר לאחר הצבעה נוספת יבחר השיר הזוכה שישריין את מקומו בגמר.

רשת הטלוויזיה הנורווגית כבר הבטיחה את מקומם בגמר של שישה מתמודדים שנבחרו במסלול שונה מהשירים אשר מתמודדים בחצאי הגמר. בכל חצי גמר ייחשף שיר אשר יתמודד אוטומטית בגמר. הערב תציג את שירה הזמרת קאיה רוד (Kaja Rode) שתבצע את השיר “Feel Again”.
מתמודדי גמר ה- MPG:

  • KEiiNO – “Monument
  • TIX – “Ut Av Mørket
  • Stavangerkameratene – “Barndomsgater
  • Kaja Rode – “Feel Again”
  • Atle Pettersen – “World On Fire”
  • Rein Alexander – “Eyes Wide Open”
  • Blåsemafian feat Hazel – "Let Loose" (חצי גמר ראשון)
  • Raylee – "Hero" (חצי גמר שני)

בשבועות הקרובים יתקיימו עוד שני חצאי גמר כאשר בכל משדר ייבחר שיר אחד שישריין את מקומו בגמר. לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר ולא עלו לגמר יינתן גלגל הצלה נוסף לאחר קיום חמשת חצאי הגמר. 12 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 20 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2021.

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!