בלאס קנטו יציג בחודש פברואר שני שירים לבחירת הקהל. מתוך השירים יבחר השיר שייצג את ספרד באירוויזיון 2021.

רשת הטלוויזיה הספרדית (RTVE) והזמר הספרדי בלאס קנטו (Blas Cantó) מדווחים על פרטים חדשים לגבי קדם האירוויזיון המקומי שעליו דיווחנו כבר בסוף חודש דצמבר. הקדם אירוויזיון הפרטי שיערך לזמר הספרדי יכיל שני שירים בלבד מתוכם יבחר השיר אשר ייצג את ספרד באירוויזיון 2021. התחרות המקומית תיערך בחודש פברואר.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

השירים אשר יתמודדו על הכרטיס הספרדי לאירוויזיון 2021 נבחרו על ידי הזמר והצוות אשר מלווה אותו יחד עם רשת הטלוויזיה הספרדית וחברת התקליטים Warner. השיר צפוי להיבחר על ידי הצופים בעזרת האינטרנט והטלפון. הזמר הספרדי מספר ששני השירים שונים לגמרי זה מזה ושונים לחלוטין משיר הקודם "Universo".

ספרד קיימה בפעם האחרונה קדם אירוויזיון פרטי ב- 2013 עבור להקת ESDM שהציגה 3 שירים בקדם אירוויזיון, ולבסוף זכתה במקום 25 (מתוך 26) בגמר האירוויזיון עם השיר "Contigo hasta el final".

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1968. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!