הפקת המלודיפסטיבלן, קדם האירוויזיון השוודי, חושפת את ההכנות לתרחישים שונים בהם נגיף הקורונה עשוי להשפיע על התחרות המקומית.

הפקת הקדם אירוויזיון השוודי, Melodifestivalen 2021, חשפה את התוכנית של רשת הטלוויזיה השוודית (SVT) למניעת השפעת נגיף הקורונה על התחרות המקומית. החוקים החדשים כוללים הפחתת מספר האנשים על הבמה משמונה לשישה, שמירת מרחק של מטר וחצי (על פי הנחיות האיחוד האירופי) בין המשתתפים שעל הבמה וכל המשתתפים יישאו עליהם מכשירים שיצפצפו במקרה ומישהו מתקרב למישהו אחר יותר מדי. עוד שינוי שנגרם עקב הקורונה הוא שהמופע יערך מידי שבוע בשטוקהולם, בניגוד למסורת שבה בכל שבוע מתארח המופע בעיר אחרת.
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

רשת הטלוויזיה לא תערוך למתמודדים בדיקות נשאות לנגיף, אך יחד עם זאת המשתתפים בתחרות מתבקשים לפעול לפי הנחיות הממשלה ובמידה ויתגלה כי נמצאו מגעים של המשתתפים עם מאומתים לנגיף הקורונה אז יעשו למשתתפים בדיקות קורונה ותשאול בו ייבדק עם מי באו המשתתפים במגע.

במידה ואחד המשתתפים ימצא חיובי לקורונה ביום המופע, יעשה שימוש באחד מצילומי החזרות במהלך המשדר החי. במידה ואחד המשתתפים ימצא חיובי לפני החזרות אך יוכל להופיע בערב המופע, במהלך החזרות יעשה שימוש בזמר מחליף (חזרת Stand-In) ואילו הזמר יעלה להופיע ביום המופע. לא ברור בשלב זה מה יקרה במידה וזמר יחלה בקורונה ולא יוכל להופיע גם בחזרות וגם במהלך המופע.
טיזר למופע המלודיפסטיבלן

היום שחררה רשת הטלוויזיה המקומית את הטיזר למופע המלודיפסטיבלן שיחל ב- 6 בפברואר:

השנה יציין המלודיפסטיבלן 20 שנים מאז הפך לאירוע גדול הכולל שישה מופעים. מארגני התחרות יציינו זאת במהלך המשדרים ויציגו את כברת הדרך שעברה התחרות לאורך השנים. את האירוע ינחה מפיק האירוויזיון והמלודיפסטיבלן הידוע, כריסטר ביורקמן (Christer Björkman), יחד עם מנחים אשר יתחלפו בכל משדר.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!