רגע אחרי שהשיר "Set Me Free" נבחר להתמודד באירוויזיון 2021, שאלנו את עדן אלנה כמה שאלות חשובות ומעניינות ואפילו קיבלנו ביצוע לייב בלעדי לשיר המנצח!

לעדן אלנה עדיין אין תכניות לאירוויזיון – ההופעה, הלבוש, הכוריאוגרפיה – הכל עוד פתוח! אבל אם רציתם מאוד לשמוע את עדן שרה בלייב את השיר שנבחר לייצג את ישראל באירוויזיון, "Set Me Free", אז הצלחנו להשיג ממנה קטע קצר (ומדהים!) שבו היא שרה את השיר בלייב!

רגע אחרי שנבחר השיר של עדן לאירוויזיון, תפסנו אותה לכמה שאלות חשובות על השיר, על היוצרים, על הקורונה ועל הביקורת שנשמעה על השירים שהתמודד השנה.עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

צפו בראיון המלא עם עדן אלנה:

עדן, היוצרים והפקת האירוויזיון קיוו לקום לבוקר שמח הרבה יותר. טבלאות ההימורים של אירוויזיון 2021 לא הביאו בשורות נעימות ואת הביקורות שפורסמו ב'מעריב' ו'הארץ' היה קשה מאוד לקרוא. אבל גורמים בהפקה סיפרו לנו שהם לא נשארים אדישים לביקורות.

משיחות שלנו עם גורמים שונים בהפקה אנו יכולים לומר שנשקלת ברצינות האפשרות לערוך שינויים בשיר, כפי שנהוג במדינות רבות באירופה, כך שהשיר ימשוך יותר את תשומת לב האירופאיים. נזכיר שישראל כבר ערכה בעבר שינויים מהותיים בשיר לאחר שנבחר, לדוגמא "Made of Stars" נבחר כאשר הגרסה הראשונית שלו הייתה שונה לגמרי.בימים הקרובים יתחילו לגבש בתאגיד השידור את אנשי הצוות שילוו ויכינו את עדן אלנה באירוויזיון 2021. במאים, כוריאוגרפים, מלבישים – על כל אלה יוחלט בימים הקרובים. גורמים בהפקה מנסים לשדר מסר מרגיע. הם מודעים למצב ישראל בטבלאות ההימורים ומקווים להכניס שינויים מהותיים ומפתיעים בשיר בהעמדה של השיר באירוויזיון 2021.

ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב- 18 במאי מול 16 מדינות נוספות בתקווה להתברג בעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר. הגמר הגדול של אירוויזיון 2021 יתקיים ב- 22 במאי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!