הימורים – אירוויזיון 2021: אמש בחרה ישראל את השיר "Set Me Free" כשיר הישראלי שתבצע עדן אלנה בתחרות. יממה לאחר הבחירה מתברגת ישראל בתחתית טבלאות ההימורים.

לא לזה קיווינו! ישראל חוזרת תחתית טבלאות ההימורים ומדורגת כעת רק במקום ה- 39 מתוך 41 מדינות. שתי מדינות בלבד חשפו עד כה את שירן לאירוויזיון: ישראל ואלבניה, ושתיהן בתחתית. טבלאות ההימורים צריכים להוות תמרור אזהרה לתאגיד השידור הישראלי, לעדן אלנה וליוצרי השיר. מפה ניתן רק לעלות!עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

באדיבות: Eurovisionworld.com

הירידה של ישראל חזרה אל תחתית הטבלה נובעת מההעדפה הברורה של אוהדי האירוויזיון בחו"ל לשיר "Ue La La", אך אותם אוהדים לא מכירים את עדן ולא מבינים שהשיר כלל לא התאים לזמרת הישראלית – ולכן לטעמי הבחירה ב- "Set Me Free" הייתה הבחירה הנכונה.

משיחות שלנו עם גורמים שונים בהפקה אנו יכולים לומר שנשקלת ברצינות האפשרות לערוך שינויים בשיר, כפי שנהוג במדינות רבות באירופה, כך שהשיר ימשוך יותר את תשומת לב האירופאיים. נזכיר שישראל כבר ערכה בעבר שינויים מהותיים בשיר לאחר שנבחר, לדוגמא "Made of Stars" נבחר כאשר הגרסה הראשונית שלו הייתה שונה לגמרי.יוצרי השיר – נועם זלטין, עידו נצר, עמית מרדכי ורון כרמי – סיפרו כבר במהלך המשדר שהם נאלצו לעבוד תחת לוח זמנים קשוח ויצרו את השיר תוך שלושה ימים בלבד, לכן סביר שהרביעייה תבקש את אישור תאגיד השידור הישראלי כדי להקליט גרסה חדשה.

בימים הקרובים יתחילו לגבש בתאגיד השידור את אנשי הצוות ילוו ויכינו את עדן אלנה באירוויזיון 2021. במאים, כוריאוגרפים, מלבישים – על כל אלה יוחלט בימים הקרובים. גורמים בהפקה מנסים לשדר מסר מרגיע. הם מודעים למצב ישראל בסקרים ומקווים להכניס שינויים מהותיים ומפתיעים בשיר בהעמדה של השיר באירוויזיון 2021.

ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שיתקיים ב- 18 במאי מול 16 מדינות נוספות בתקווה להתברג בעשרת המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר. הגמר הגדול של אירוויזיון 2021 יתקיים ב- 22 במאי.

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!