הימורים – אירוויזיון 2021: רגע לפני בחירת השיר הישראלי לתחרות, מטפסת ישראל למקום 21 בטבלאות ההימורים. ליטא כובשת את המקום הראשון לאחר חשיפת השיר של "The Roop" אף שעדיין לא נבחר לייצג את המדינה.
90 ימים נותרו לתחרות האירוויזיון ורק שבעה שירים נחשפו עד כה. יחד עם זאת, טבלאות ההימורים ממשיכות להתעדכן, כאשר גם בשלב זה ליטא עדיין מדורגת במקום הראשון. הבחירה של השיר "Discoteque" בביצוע של להקת The Roop בקדם אירוויזיון הליטאי קיבעה את ליטא במקום הראשון. איסלנד ובולגריה מדורגות במקום השני והשלישי, בהתאמה, כאשר ידוע מי נציגיהם לתחרות, אך שירם עדיין לא נחשף.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ליטא כובשת את המקום הראשון ומדיחה לראשונה את איסלנד ובולגריה מראש טבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021. המקום הראשון של ליטא מגיע בעקבות חשיפת השיר "Discoteque" של להקת The Roop, אף שהשיר עדיין לא נבחר לייצג את המדינה אלא רק שריין את מקומו בגמר המקומי. נתון זה מחזק את העובדה שחשיפת שירים כבר בשלב קדמי האירוויזיון משפיעה על דירוג המדינות בטבלאות ההימורים.עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

גם ישראל עולה סוף סוף בטבלאות ההימורים לאחר שבשבועות האחרונים דשדשה עדן אלנה בתחתית הטבלה. ישראל ממוקמת כעת במקום 21 בטבלת ההימורים ויהיה מעניין לראות כיצד בחירת השיר הישראלי היום בערב תשפיע על ההימורים. האם ישראל תרד או תעלה?

באדיבות: Eurovisionworld.com

שינויים בטבלאות ההימורים

אלבניה היא המדינה היחידה שחשפה עד כה את שירה לאירוויזיון 2021 והיא מדורגת כעת במקום 40.  מקדוניה הצפונית חשפה השבוע שוסיל ייצג המדינה באירוויזיון ובעקבות זאת היא נופלת מהמקום ה- 15 למקום 31. פינלנד מתחזקת עם חשיפת השיר "Dark Side" בביצוע של Blind Channel שיתמודד בקדם אירוויזיון הפיני. פינלנד רושמת עלייה ממקום 21 למקום ה- 7. שוויץ, שדורגה במקום רביעי בטבלאות ההימורים בשנה שעברה, תיוצג גם השנה על ידי הזמר המכונה Gjon's Tears, אך המדינה מאבדת מהמומנטום וממוקמת כעת רק במקום ה- 12.האם יש לכך חשיבות?

נדגיש שטבלאות ההימורים מבוססות על אנשים רבים אשר מהמרים את כספם על מדינות אשר הם מאמינים שעשויות לזכות באירוויזיון הקרוב. טבלת ההימורים בשלב זה היא טבלת ציפיות בלבד שחלקה הקטן יתממש וחלקה הגדול יתבדה. טבלאות אלה עשויות להשתנות אלפי פעמים עד לחודש מאי אך יחד עם זאת, מדינות שכבר חשפו את שירם באירוויזיון או שחשפו את שיריהם בקדם אירוויזיון עשויות לקבל אינדיקציה חלקית לרמת השירים המתמודדים. לדוגמא, השיר הליטאי עדיין לא נבחר אך בעקבות חשיפת אחד השירים אשר מתמודדים בקדם הליטאי כבשה המדינה את המקום הראשון.

בנוסף, המהמרים הרבים לוקחים בחשבון את הנתונים הידועים עד כה על המדינות השונות. נציגי איסלנד ובולגריה, שדורגו בראש טבלאות ההימורים לפני אירוויזיון 2020, יתמודדו בתחרות גם השנה ולכן הציפייה ממדינות אלה גבוהה במיוחד.

בשלב זה אנו נמצאים בשלבים ראשונים מאוד ולכן צריך לקחת את טבלאות ההימורים בפרופורציה. יחד עם זאת, אין לזלזל בכלי החשוב הזה שאנו נמשיך לעקוב אחריו, מתוך תקווה שמחר בבוקר, לאחר שהשיר הישראלי לאירוויזיון יבחר, מצבה של מדינת ישראל בטבלת ההימורים ימשיך להשתפר.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!