רשת הטלוויזיה האיטלקית החליטה לקיים את פסטיבל סן רמו במועד שנקבע ולא לדחות את הפסטיבל לחודש אפריל למרות תחלואת הקורונה. הפסטיבל יתקיים בין ה- 2 ל- 6 במרץ.

בשבוע האחרון התלבטו ברשת הטלוויזיה האיטלקית האם לקיים את פסטיבל סן רמו המסורתי בחודש מרץ כפי שנקבע מראש או לדחות את הפסטיבל לחודש אפריל. ההתלבטות נובעת בשל מקרי ההדבקה הרבים באיטליה בנגיף הקורונה והרצון לקיים את הפסטיבל עם קהל נוכח באולם. בימים האחרונים הגיעה הפקת הפסטיבל להחלטה שהפסטיבל יתקיים במועד שנקבע. בנוסף, מקווים לקיים את הפסטיבל בנוכחות קהל מצומצם באולם כדי להבטיח את בריאות הנוכחים.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

בשבועות האחרונים מתגלים באיטליה מידי יום כ- 16 אלף מקרי הדבקה בנגיף הקורונה ומזה כחודש לא נרשמת דעיכה בנושא. באיטליה החלו במתן חיסונים לאזרחים אך קצב ההתחסנות איטי למדי. על פי מתווה ההתחסנות שהוצג באיטליה, גדלים הסיכויים שניתן יהיה לערוך מופעים רבי משתתפים במהלך האביב.

הזוכים במקום הראשון בפסטיבל היוקרתי יוזמנו לייצג את איטליה באירוויזיון 2021. במידה והזוכים יסרבו להצעה יבחרו ברשת הטלוויזיה המקומית במתמודד אחר שיכול לייצג את המדינה בכבוד.

זו תהיה ההשתתפות ה- 46 של איטליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1964 ובשנת 1990.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!