הערב בשעה 21:00 (שעון ישראל) יחל רבע הגמר השני של קדם האירוויזיון הליטאי – Pabandom iš naujo 2021. עשרה מתמודדים יתמודדו על 5 מקומות בחצי הגמר. המידע החשוב וקישור לצפייה בכתבה הבאה.

הערב בשעה 21.00 (שעון ישראל) ישודר רבע הגמר השני של קדם האירוויזיון הליטאי, Pabandom iš naujo 2021, אשר הופעתיו צולמו והוקלטו מראש בשל מגפת הקורונה. עשרה מתמודדים יתמודדו הערב על חמישה מקומות בשלב חצי הגמר. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים (50%) וצוות שיפוט (50%).

רבע הגמר יחל בשעה 21:00 (שעון ישראל) ויסתיים בשעה 23:00. לצפייה ברבע הגמר הליטאי לחצו – כאן!
לעדכונים חמים ושליחת חדשות – הצטרפו אלינו לדף האינסטגרם שלנו

רשימת המתמודדים – רבע גמר שני:

 1. UnoBand – “Eisiu”
 2. Rapolas – “Degam”
 3. Sunday Afternoon – “Open”
 4. Aistė Brokenleg – “Home”
 5. Cosmic Bride – “Solitary Star”
 6. Norbertas – “Man In Need”
 7. Gabrielė Goštautaitė – “Freedom”
 8. Gebrasy – “Where’d you wanna go?”
 9. Evita Cololo – “Be paslapčių”
 10. Gabrielius Vagelis – “My Guy”

מתמודדים מוכרים:

 • Sunday Afternoon – מאחורי השם הזה עומדת הזמרת ויליה מטאצ'יונאייטה (Vilija Matačiūnaitė), בת 34, יצגה את ליטא באירוויזיון 2014 עם השיר "Attention" שהגיע למקום 11 בחצי הגמר.
 • גבריאליוס וגליס (Gabrielius Vagelis) – בן 23, התמודד 4 פעמים בקדם אירוויזיון הליטאי (2020, 2018, 2017, 2013) כאשר המיקום הגבוה ביותר לו זכה הזמר הוא המקום ה- 5 בגמר המקומי בשנת 2017.
 • אייסטה ברוקנלג (Aistė Brokenleg) – התמודדה בקדם אירוויזיון הליטאי בשנה שעברה עם השיר "Electric Boy" שסיים רק במקום ה- 10 ברבע הגמר.
 • Cosmic Bride – זה שם הבמה החדש של נטליה צ'ארצ'קאיה (Natalja Chareckaja) שהתמודדה בקדם הליטאי בשנים 2015 ו- 2012.
 • Gebrasy הוא שם הבמה החדש של אודריוס פטראוסקאס (Audrius Petrauskas). הזמר ניסה לייצג את ליטא באירוויזיון הילדים בשנת 2007. מאז התמודד בקדם אירוויזיון בשנים 2019, 2018 ו- 2017.

בנוסף, תבצע הערב להקת The Roop את השיר "Discoteque" עמו תתמודד בגמר הליטאי. חברי הלהקה שוריינו לגמר הגדול משום שזכו בתחרות המקומית בשנה שעברה אך לא זכו להתמודד באירוויזיון בשל ביטולה בעקבות התפרצות מגיפת הקורונה.בליטא החליטו השנה לצלם מראש את המשדרים ולא לקיימם בשידור חי בשל מגפת הקורונה. בין ביצועי השירים התבצע חיטוי של הציוד הרב על הבמה כמו מיקרופונים וכדומה כדי למנוע הדבקה. כל המתמודדים הופרדו זה מזה במהלך הצילומים וצוות ההפקה עטה מסכות.

העולים לשלב הבא יתמודד בחצי הגמר שייערך ב- 30 בינואר. מתוכם יעלו מספר שירים בודדים לשלב הגמר שייערך ב- 6 בפברואר. להקת The Roop, שנבחרה לייצג את ליטא באירוויזיון 2020 שבוטל, קיבלה שריון לגמר התחרות ולכן לא תיאלץ להתמודד במשדרים המקדימים.

זו תהיה ההשתתפות ה- 21 של ליטא באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השישי באירוויזיון 2006 עם השיר "We Are the Winners" בביצוע של LT United.הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!