באזרבייג'אן דחו את המועד האחרון לקבלת שירים עבור אירוויזיון 2021. המועד האחרון כעת הוא ה- 2 בפברואר. 150 שירים נשלחו עד כה.

רשת הטלוויזיה של אזרבייג'אן, İctimai TV, החליטה לדחות את מועד סיום הגשת השירים עבור אירוויזיון 2021. ב- 8 בינואר אזרבייג'אן יצאה ב"קול קורא" ליוצרים מקומיים ובינלאומיים לשלוח שיר עבור הזמרת אפנדי (Efendi), שנבחרה בבחירה פנימית לייצג את המדינה באירוויזיון 2020 ותייצג את מדינת הקווקז גם באירוויזיון 2021. המועד האחרון לשליחת השירים היה אמור להיות ב- 19 בינואר, אך ברשת הטלוויזיה החליטו לדחות את המועד ל- 1 בפברואר ולאפשר ליוצרים 13 ימים נוספים לשליחת שירים. את השירים ניתן לשלוח לכתובת המייל [email protected].
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

באתר האירוויזיון האזרי, 12XAL, מדווחים שכ- 150 שירים נשלחו עד כה וברשת הטלוויזיה מקווים להגדיל את מספר השירים. השיר לאירוויזיון 2021 צפוי להיבחר על ידי קבוצת מיקוד של מומחים מוסיקליים ואוהדי אירוויזיון מרחבי העולם.

הזמרת סמירה אפנדי (Samira Efendi) הייתה אמורה לבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Cleopatra" שנכתב על ידי לוק ואן בירס (Luuk van Beers), אלן רוי סקוט (Alen Roy Scott) ושרה לייק (Sarah Lake). אזרבייג'אן דורגה במקום ה- 9 בטבלאות ההימורים רגע לפני ההודעה על ביטול התחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 13 של אזרבייג'אן בתחרות, אשר השתתפה לראשונה בשנת 2008. עד כה אזרבייג'אן זכתה פעם אחת בתחרות: בשנת 2011 עם השיר "Running Scared" בביצוע של אל וניקי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!