נורווגיה 2021: הוכרזו ארבעת המתמודדים בחצי הגמר השני אשר יערך ביום שבת. הזוכה בחצי הגמר השני יצטרף על חמישיית הגמר וזוכת חצי הגמר הראשון. בין המתמודדים ניתן למצוא את הזמר קטיל סטוקאן והזמרת ריילי.

רשת הטלוויזיה הנורווגית, NRK, הכריזה על ארבעת המתמודדים אשר יתמודדו בחצי הגמר השני אשר יערך בשבת הקרובה – 23 בינואר. לפניכם רשימת השירים:
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

מתמודדי חצי הגמר השני (23 בינואר):

לחצו על שם השיר להאזנה!

הזמר קטיל סטוקאן (Ketil Stokkan), בן 64, ייצג את נורווגיה פעמיים באירוויזיון. הפעם הראשונה הייתה ב- 1986 עם השיר "Romeo" שהגיע למקום ה- 12 בתחרות, הפעם השנייה הייתה ב- 1990 עם השיר "Brandenburger Tor" שהגיע למקום האחרון באירוויזיון.

זמרת נוספת שעשויה להיות מוכרת היא ריילי (Raylee), שהתמודדה בשנה שעברה בקדם אירוויזיון הנורווגי עם השיר "Wild". השיר צלח את חצי הגמר והגיע לשלב ארבעת השירים הסופיים בגמר הנורווגי. שירה נכתב על ידי יוצרים ידועים לעולם האירוויזיון כמו לורל בארקר (Laurell Barker), תומאס סטנגארד (Thomas Stengaard) ועוד…
חצי הגמר יחולק ל- 2 שלבים: בשלב הראשון ארבעת השירים יחולקו ל- 2 זוגות ויתמודדו זה מול זה על הצבעת הקהל. בשלב השני יתמודדו הזוכים של כל זוג בדו-קרב – כאשר הזוכה ביניהם יעלה לגמר הגדול של ה- MGP.  התוצאות יקבעו על ידי הצופים בלבד.

הזוכה בחצי הגמר השני יצטרף על 6 המתמודדים שיתמודדו אוטומטית בגמר, בנוסף לזוכה חצי הגמר הראשון:

  • KEiiNO – “Monument
  • TIX – “Ut Av Mørket
  • Stavangerkameratene – “Barndomsgater”
  • Kaja Rode – “Feel Again”
  • Atle Pettersen – “World On Fire”
  • Rein Alexander – “Eyes Wide Open”
  • Blåsemafian feat Hazel – "Let Loose" (חצי גמר ראשון)

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!