הערב בשעה 20:50 (שעון ישראל) יחל חצי הגמר הראשון של קדם האירוויזיון הנורווגי – MGP 2021. ארבעה מתמודדים יתמודדו על מקום אחד בגמר הנורווגי. המידע החשוב וקישור לצפייה בכתבה הבאה.

הערב בשעה 20:50 (שעון ישראל) ישודר בשידור חי חצי הגמר הראשון של קדם האירוויזיון הנורווגי, Melodi Grand Prix 2021, בו יתמודדו ארבעה מתמודדים על מקום אחד בגמר הגדול. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים בלבד (100%).

חצי הגמר יחל בשעה 20:50. לצפייה בחצי הגמר הנורווגי לחצו – כאן!
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

לשידור החי:

מתמודדי חצי הגמר הראשון (16 בינואר):

לחצו על שם השיר להאזנה!
ארבעת מתמודדי חצי הגמר חולקו לשני זוגות שיתמודדו ראש בראש. קהל המצביעים יקבע מי מכל זוג צריך להמשיך לשלב הבא. שני השירים שהמשיכו לשלב הבא שוב יתמודדו זה מול זה, כאשר לאחר הצבעה נוספת יבחר השיר הזוכה שישריין את מקומו בגמר. לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר יינתן גלגל הצלה נוסף לאחר קיום חמשת חצאי הגמר.

רשת הטלוויזיה הנורווגית הבטיחה את מקומם בגמר של שישה מתמודדים שנבחרו במסלול שונה מהשירים אשר מתמודדים בחצי הגמר. בכל חצי גמר ייחשף שיר אשר יתמודד אוטומטית בגמר. הערב יציגו את שירם להקת KEiiNO, שייצגה את נורווגיה באירוויזיון 2019 ואף זכתה במקום הראשון בקרב הצבעת הקהל, ולהקת TIX, שצפויים לבצע את שירם בהופעה חיה.
מתמודדי גמר ה- MPG:

בשבועות הקרובים יתקיימו עוד ארבעה חצאי גמר כאשר בכל משדר יבחר שיר אחד שישריין את מקומו בגמר. 12 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 20 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2021.

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!