הפקת אירוויזיון 2021 החלה בצילומי הגלויות שיוצגו לפני כל הופעה במשדר התחרות. המוטיב המשותף לכולם הוא "בית קטן".

צילום סרטוני הגלויה (Postcards), שמופיעים לפני תחילת כל הופעה באירוויזיון, החל ביום שני בהולנד. הסרטון הראשון מבין ה- 41 שיופיעו לפני ההופעות באירוויזיון 2021 צולם, ועד חודש אפריל יצולמו ה-40 הנותרים.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

הגלויות, שהמוטיב המשותף לכולן בשנה זו יהיה "בית קטן" – בית וירטואלי מואר שנע ממקום למקום ברחבי הולנד, יצולמו במקומות רבים ברחבי הולנד. לפני כחודשיים פתחה הפקת האירוויזיון ב"קול קורא" להגשת רעיונות למקומות בהם ניתן לצלם גלויות ברחבי המדינה. כעת ניתן לדווח שהגלויות יצולמו בכ- 400 מקומות שונים במדינה. מרבית המקומות האלה הם במחוזות זאוד-הולנד (בו נמצאת העיר המארחת רוטרדם) ודרנתה (שבצפון הרחוק של המדינה).

רשת הטלוויזיה ההולנדית, אשר אחראית להשתתפות המדינה באירוויזיון, צייצה בטוויטר: "עכשיו אנחנו באמת התחלנו! הגלויה הראשונה מוכנה, עוד ארבעים לפנינו! #אירוויזיון"

חלק מהקונספט של הגלויות לאירוויזיון 2021 הגדיר שמידת ההשתתפות של האמנים בגלויה תהיה מועטה אם בכלל, מה שאפשר למארגני האירוויזיון להחל בצילומים כבר בשלב זה של העונה, כשמחצית המדינות המשתתפות עדיין לא בחרו את נציגיהן לתחרות.
תחילת צילומי הגלויות עשויה להיות סימן חיובי למצבו של אירוויזיון 2021 בצל נגיף הקורונה. סרטוני הגלויה מתנגנים כאשר עובדי הבמה מכינים את ההעמדה להופעה הבאה, ואם המופע יתקיים במתכונת תרחיש ד', לא יהיה צורך בכך. עם זאת, רק באירוויזיון ג'וניור 2020 ראינו שילוב של שני הדברים – ההופעות צולמו מרחוק, והגלויות רק חצצו בין השירים.

חצי הגמר הראשון יתקיים ב- 18 במאי, חצי הגמר השני יתקיים ב- 20 במאי והגמר הגדול יתקיים ב- 22 במאי. כל האירועים יתקיימו ב- Ahoy Arena שבעיר רוטרדם.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!