דאדי פרייר, הזמר האיסלנדי שיתמודד באירוויזיון 2021, פונה לקהל הרחב בבקשה להצטרף למקהלת ענק שתוקלט בשירו החדש שיבוצע באירוויזיון הקרוב.

דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson), נציג איסלנד לאירוויזיון 2021, פנה בדף הטוויטר שלו לעוקביו בחיפושים אחר זמרים שייקחו חלק במקהלה שתלווה את הקלטת השיר של הזמר לאירוויזיון 2021. הזמר פונה לקהל הרחב ומבקש מהזמרים שביניהם להקליט את עצמם מבצעים שבעה קטעים מוזיקליים שיתווספו לשיר האיסלנדי לאירוויזיון. את הקטעים המוקלטים ניתן לשלוח לזמר עד ל- 11 בינואר..
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

כידוע,  כל הקולות אשר נשמעו עד כה לאורך כל שנותיה של תחרות האירוויזיון בוצעו בהופעה חיה ולא הוקלטו מראש. כתוצאה מכך כמות הזמרים שיכלו לבצע שיר באירוויזיון הוגבלה ל- 6 זמרים בלבד. השנה לראשונה, בשל מגבלות הקורונה, החליטו באיגוד השידור האירופי לאפשר למשלחות להקליט קולות רקע מראש ולא לחייב את ביצועם בהופעה חיה. זאת כדי להקל על המשלחות מבחינה כלכלית ולאפשר להם לעמוד בהנחיות הריחוק החברתי.

נראה שהזמר האיסלנדי מנסה לנצל את הפרצה בהחלטה של איגוד השידור האירופי ומתכוון לבצע את שירו בליווי של מקהלה רבת משתתפים. לכן נראה שלראשונה יתמודד באירוויזיון שיר שילווה על ידי מקהלה רבת משתתפים.
דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson)

דאדי פרייר פטורסון, בן 28, הוא זמר ויוצר איסלנדי אשר גדל בדנמרק ומתגורר כעת בברלין, גרמניה. היוצר מנגן על פסנתר, גיטרת בס ותופים.

הזמר היה חבר בלהקה האיסלנדית RetRoBot בין השנים 2012-2014. ב- 2014, לאחר שעבר לברלין, הכל לעבוד באולפני הקלטות במקביל להופעותיו תחת שם הבמה Mixophrygian.

ב- 2017 התמודד בקדם האירוויזיון האיסלנדי עם השיר "Is This Love" אשר הגיע למקום השני. ב- 2020 זכה במקום הראשון בקדם המקומי עם השיר "Think About Things" שהיה בין השירים המובילים בטבלאות ההימורים.

רשת הטלוויזיה האיסלנדית בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה המוצלח עם הזמר האיסלנדי גם באירוויזיון 2021. שירו של הזמר עדיין לא נחשף אך כבר כעת עומד הזמר בראש טבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 33 של איסלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני ב- 1999 וב- 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!