עכשיו זה רשמי: תאגיד השידור חשף את שלושת השירים שעלו לשלב הסופי בהליך הבחירה הישראלי לאירוויזיון. מדובר בשירים: "Set Me Free", "La La Love" ו- "Ue La La".

האם עדן אלנה מרוצה מהבחירה? תאגיד השידור הישראלי חשף הבוקר את שלושת השירים שעלו לשלב הסופי בהליך הבחירה הישראלי לקראת אירוויזיון 2021. השירים הם: "Set Me Free", "La La Love" ו- "Ue La La". השירים הנבחרים קיבלו עיבוד חדש והוקלטו על ידי עדן אלנה. בימים הקרובים תצלם הזמרת קליפים לשירים הנבחרים. שניים מתוך השירים הנבחרים נבחרו על ידי קהל המאזינים אשר הצביעו לשירים, שיר אחד נוסף נבחר על ידי הוועדה שהוקמה על ידי התאגיד. בשלב זה לא ידוע איזה מהשירים נבחר על ידי הוועדה.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

האזינו לשירים המתמודדים בגמר בגרסת הדמו:

לחצו על שם השיר להאזנה!

גרסאות סופיות של השירים תיחשפנה להאזנה ב- 19 בינואר אז יפתח גם שלב ההצבעה האחרון בו יבחרו המאזינים וצוות שופטים מיוחד את השיר אשר ייצג את ישראל באירוויזיון. ההצבעה תתקיים החל מה- 19 בינואר ועד ה- 24 בינואר. יום למחרת, ב- 25 בינואר, יוכרז השיר הזוכה במסגרת משדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021" בהנחייתה של לוסי איוב. במשדר ישודרו הקליפים הרשמיים בביצועה של עדן אלנה וישולבו בו קטעי וידאו החושפים את היוצרים מאחורי שירי הגמר ואת המפגש הראשוני בין היוצרים לזמרת הצעירה.
נזכיר כי כתב הבידור של "ישראל היום", ערן סוויסה, הדליף כבר בשבוע שעבר את שמותיהם של שלושת השירים שעלו לשלב הבא. אוהדי אירוויזיון רבים התאכזבו לגלות שהשיר הזוכה בסקר שלנו והשיר המועדף על רוב אוהדי האירוויזיון, "Shoulders", כלל לא עלה לשלב הבא. ואכן לא ברור האם מאחורי ההצבעה, שהייתה פתוחה לקהל הרחב, השפיעו גורמים בעלי עיניין ש"רכשו" קולות כדי לקדם שירים מסויימים.

עוד הודלפו שמות היוצרים, וביניהם אלין כהן, ביוטרית ובעלת מותג איפור, שעל פי הדיווחים עומדת מאחורי השיר "Ue La La". ביקורת רבה נשמעה על הקשר בין השיר לאלין כהן משום שהשיר כולל בתוכו מילים הנקשרות לשמות של מוצרים אותם משווקת בעלת מותג האיפור כגון "Mom Cheri", ובכך מנסה היוצרת לקדם את מוצריה בעזרת השיר.

יוצרים נוספים שיתמודדו בשלב הגמר הם נוי אייזן, הצמד Knob, גיל וייןגל מלכה ועידו נצר.
זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!