עדן אלנה. צילום: אבי זייקנר (EuroMix)

האם הודלפו שמות השירים אשר עלו לשלב הסופי של הליך הבחירה הישראלי לאירוויזיון? על פי הדיווחים Set Me Free, La La Love ו- Ue La La הם השירים שעלו לשלב הגמר.

שלושת השירים שעלו לשלב הסופי ויוקלטו על ידי עדן אלנה הם: La La Love, Ue La La ו- Set Me Free. כך מדווח כתב הבידור ערן סוויסה. שלושת השירים נבחרו מתוך 9 שירים שהציג תאגיד השידור הישראלי כאשר שניים מתוכם נבחרו על ידי קהל המאזינים ושיר נוסף נבחר על ידי ועדה שהוקמה על ידי התאגיד. שירים אלה יתמודדו זה נגד זה על הזכות לייצג את ישראל באירוויזיון הקרוב.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

תאגיד השידור מסר שאין אישור לדברים. שלושת השירים צפויים להיחשף באופן רשמי על ידי התאגיד ביום ראשון, ה- 3 בינואר. הביצועים הסופיים, אשר יוקלטו מחדש על ידי עדן, אמורים להיחשף ב- 18 בינואר אז יפתח שלב ההצבעה האחרון בו יבחרו המאזינים וצוות שופטים מיוחד את השיר אשר ייצג את ישראל באירוויזיון. ההצבעה תתקיים החל מה- 18 בינואר ועד ה- 24 בינואר. יום למחרת, ב- 25 בינואר, יוכרז השיר הזוכה במסגרת משדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021" בהנחייתה של לוסי איוב.
שמות השירים אשר התמודדו בשלב הראשוני:

לחצו על שם השיר להאזנה!
זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!