24 השירים האסטוניים שמתמודדים בקדם אירוויזיון המקומי לקראת אירוויזיון 2021 נחשפו הערב להאזנה. האזינו לשירים.

24 השירים המתמודדים בקדם אירוויזיון האסטוני, Eesti Laul 2021, נחשפו הערב להאזנה על ידי רשת הטלוויזיה האסטונית ERR. השירים גם ישודרו הערב במהלך תכנית מיוחדת ברשת הטלוויזיה האסטונית, ERR, שתיקרא "Eesti Laul 2021, Start" בשעה 21.35 (שעון ישראל).
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

לחצו על שם השיר להאזנה:
בין המתמודדים ניתן למצוא מספר מתמודדים מוכרים:

 • אוקו סוביסטה (Uku Suviste) – הזמר התמודד בחצי הגמר הראשון של ה- Eesti Laul לשנת 2017, אך לא הצליח לעלות לגמר עם השיר “Supernatural”. ב- 2019 התמודד עם השיר "Pretty Little Liar" והצליח לזכות במקום השני בגמר האסטוני. בשנה שעברה זכה במקום הראשון בקדם האסטוני עם השיר "What Love Is?" אך לא זכה לייצג את המדינה הבלטית באירוויזיון בשל ביטול התחרות.
 • יורי פוטסמן (Jüri Pootsmann) – יצג את אסטוניה באירוויזיון 2016 עם השיר "Play". הזמר הגיע למקום ה- 18 והאחרון בחצי הגמר.
 • קויט טומה (Koit Toome) – הזמר, בן ה- 41, ייצג את אסטוניה לראשונה באירוויזיון 1998 עם השיר "Mere lapsed" שהגיע למקום ה- 12. ב- 2017 שב לבימת האירוויזיון עם לאורה (Laura) – השניים ביצעו את השיר "Verona" אשר הגיע למקום 14 בלבד בחצי הגמר, למרות שנחשב לאהוב מאוד.
 • קאה (Kéa) – הזמרת התמודדה בקדם האירוויזיון האסטוני בשנת 2016 עם השיר "Lonely Boy", אז הגיעה למקום ה- 9 בגמר ה- Eesti Laul.
 • טולי ראנד (Tuuli Rand) – הזמרת התמודדה ב- Eesti Laul 2019 כחלק מהצמד Öed שביצע את השיר "Öhuloss" אך לא צלח את חצאי הגמר.
 • Gram-of-Fun – קריסטל אסלאייד (Kristel Aaslaid), שהייתה חברתה של טולי ראנד לצמד Öed, תתמודד הפעם כחלק מלהקת Gram-of-Fun.
 • טניה (Tanja) – ייצגה את אסטוניה באירוויזיון 2014 עם השיר "Amazing" אשר הגיע רק למקום ה- 12 בחצי הגמר. הזמרת ניסתה את מזלה גם ב- Eesti Laul 2019 עם השיר “High Heels in the Neighbourhood” שהגיע בקדם אירוויזיון למקום ה- 7.
 • איבו לינה (Ivo Linna) – הזמר הותיק יצג את אסטוניה באירוויזיון 1996 עם הזמרת מאריה ליס-אילוס (Maarja-Liis Ilus) שביצעו את השיר "Kaelakee Hääl" והגיעו יחדיו למקום ה- 5 והמכובד. מדובר בהתמודדות שישית של הזמר הידוע בקדם אירוויזיון האסטוני.
 • אגרט מילדר (Egert Milder) – התמודד ב- Eesti Laul 2020 עם השיר "Georgia (On my Mind)" שהגיע למקום הרביעי. הזמר ניסה לייצג את אסטוניה גם בשנים 2015 בדואט עם ליס למסאלו (Liis Lemsalu) וגם בשנים 2016 ו- 2019 כמלחין.
 • סיסי (Sissi) – בתו של זוכה האירוויזיון האסטוני לשנת 2001 – דייב בנטון (Dave Benton). הזמרת התמודדה לראשונה ב- Eesti Laul 2019 עם השיר "Strong" שהגיע למקום הרביעי בגמר.
חצאי הגמר האסטוניים יערכו ב- 18 וב- 20 בפברואר כאשר הגמר הגדול צפוי להערך ב- 6 במרץ. התחרות תערך השנה בבירת אסטוניה, טאלין.

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!