איגוד השידור האירופי חשף את הקונספט שיעמדו מאחורי הגלויות שיופיעו לפני כל שיר באירוויזיון 2021. באיגוד מקווים להעזר בגולשים השונים עם רעיונות לגבי מקומות צילום מתאימים.

הבוקר (שלישי), איחוד השידור האירופי חשף מידע חדש לגבי אירוויזיון 2021 – הקונספט של ה-"גלויות" שיופיעו לפני תחילת כל שיר באירוויזיון שיתקיים ברוטרדם בחודש מאי.

עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

דברים רבים עדיין לא ברורים בכל הקשור בהכנות לקראת אירוויזיון 2021 בשל התשפטות מגפת הקורונה. ולכן, פורמט הגלויות תואם את עובדה זו, כמו גם את סלוגן התחרות "Open Up!".

הגורם המשותף לגלויות השונות יהיה "בית זעיר", שהופיע בהדמיה באתר הרשמי של האירוויזיון בתור בית קטן ושקוף שצלעותיו מוארות באור. הגלויות עצמן יצולמו, לפחות בחלקן, במדינות השונות של האמנים המשתתפים, והבתים הזעירים יופיעו במקומות יצירתיים שונים בהולנד שיתאימו אישית לאמן המשתתף.

מנהל התוכנית גרבן באקר הסביר את הבחירה בקונספט זה: "הבית הוא נושא מרכזי, בדיוק משום שסלונות בתינו מעולם לא היו חשובים יותר משהם היו השנה. ובאותו הזמן, אנחנו פותחים את הבית שלנו בשביל שאר העולם. ובעבור הבתים הזעירים האלו, אנחנו מחפשים מיקומים ייחודיים בהולנד; המקומות הכי יפים ומיוחדים במדינה שלנו שאנחנו יכולים להציג באופן נהדר".

באתר האירוויזיון ההולנדי מופיעה הזמנה לשלוח הצעות למקומות אפשריים לצילום הגלויות, שתהיה פתוחה עד ה-31 בדצמבר. הגלויות יצלומו בחודשי מרץ ואפריל.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!