12 מתמודדים ינסו לייצג את צרפת באירוויזיון 2021 כאשר יתמודדו בתחרות "Eurovision France, c'est vous qui décidez" שתתקיים בחודש ינואר.

רשת הטלוויזיה הצרפתית הציגה הערב פרטים חדשים על הליך הבחירה הצרפתי לאירוויזיון 2021 שיקרא "Eurovision France, c'est vous qui décidez". הקדם אירוויזיון הצרפתי צפוי להתקיים במהלך חודש ינואר.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

12 מתמודדים יתמודדו בתחרות שאותה ינחה מנחה הטלוויזיה והרדיו המנוסה סטפן ברן (Stéphane Bern). ששימש כפרשן האירוויזיון לטלוויזיה הצרפתית מאז 2015, ושל אירוויזיון הילדים מ- 2018. התחרות לא תכלול השנה חצאי גמר, וכל 12 המתמודדים יתמודדו זה מול זה בגמר הגדול.

כזכור, טום לב (Tom Leeb) נבחר לייצג את צרפת באירוויזיון 2020 בבחירה פנימית אך בסופו של דבר לא זכה להופיע על בימת האירוויזיון בעקבות נגיף הקורונה. לב הודיע כבר בחודש יוני שלא יוכל להתמודד באירוויזיון 2021 בשל לוח הזמנים עמוס שנקבע עבורו מראש.
זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!