דאדי פרייר, הזמר האיסלנדי שיתמודד באירוויזיון 2021, עובד על 11 סקיצות לשירים שעשויים להתמודד באירוויזיון הקרוב.

הזמר האיסלנדי, דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson), מספר על ההכנות לקראת אירוויזיון 2021 לאחר שקיבל את אישור על כך שייצג את האי הצפוני. הזמר עובד בימים אלה על שירים שהוא עשוי לבצע באירוויזיון הקרוב. "אני אכין כ- 11 סקיצות ולאחר מכן אתמקד בטוב ביותר", אמר הזמר. "אני רוצה לשחרר מיני אלבום (EP) קרוב לתקופת האירוויזיון, אך אני לא מבטיח דבר בגלל שמתוכנן עבורי סיבוב הופעות ודברים נוספים שקשורים באירוויזיון. להתמודד באירוויזיון זה הרבה יותר מלכתוב שיר ולהופיע על הבמה בתחרות".
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

במקביל, משחרר הזמר שיר חדש בשם "Every Moment is Christmas With You" לקראת תקופת החגים הקרובה בעולם. מדובר בשיר נוסף שמשחרר הזמר לאחר שיר האירוויזיון "Think About Things" ו- "Where We Wanna Be".

דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson)

דאדי פרייר פטורסון, בן 28, הוא זמר ויוצר איסלנדי אשר גדל בדנמרק ומתגורר כעת בברלין, גרמניה. היוצר מנגן על פסנתר, גיטרת בס ותופים.

הזמר היה חבר בלהקה האיסלנדית RetRoBot בין השנים 2012-2014. ב- 2014, לאחר שעבר לברלין, הכל לעבוד באולפני הקלטות במקביל להופעותיו תחת שם הבמה Mixophrygian.

ב- 2017 התמודד בקדם האירוויזיון האיסלנדי עם השיר "Is This Love" אשר הגיע למקום השני. ב- 2020 זכה במקום הראשון בקדם המקומי עם השיר "Think About Things" שהיה בין השירים המובילים בטבלאות ההימורים.
זו תהיה ההשתתפות ה- 33 של איסלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני ב- 1999 וב- 2009.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!