בליטא קוראים ליוצרים וזמרים להגיש שירים עבור הקדם אירוויזיון המקומי – 'Pabandom iš naujo 2021' עד ה- 14 בדצמבר. רשימת השירים המתמודדים תיחשף ב- 16 בינואר.

רשת הטלוויזיה של ליטא, LRT, קוראת ליוצרים וזמרים לשלוח שירים עבור הקדם אירוויזיון המקומי – 'Pabandom iš naujo 2021' עד ה- 14 בדצמבר 2020. השירים יבחנו על ידי וועדה שתוקדם על ידי LRT שתקבל החלטה לגבי השירים המתמודדים בחצאי הגמר עד ה- 23 בדצמבר. בליטא מקווים להגיע באירוויזיון 2021 לתוצאה טובה בהתאם לטבלאות ההימורים שסימנו בשנה שעברה את להקת The Roop כפייבוריטית לזכייה.




לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

מנכ"ל LRT, גיטיס אוגנאוסקאס (Gytis Oganauskas), הצהיר: "השינויים בשנה שעברה בקדם האירוויזיון השתלמו, לכן השנה לא יהיו שינויים מהותיים בחוקי התחרות, פרט לשינויים הנובעים מהשפעות מגפת הקורונה".

כל השירים חייבים להיות באורך של עד 3 דקות. שירים שהושמעו בפומבי לפני 1 בספטמבר לא יוכלו להתמודד בתחרות. בהתאם לחוקי האירוויזיון החדשים, גם בקדם האירוויזיון הליטאי יוכלו המתמודדים לעשות שימוש בקולות ליווי שהוקלטו מראש אך הזמר הראשי חייב לשיר בתחרות בחי. המתמודדים בחצאי הגמר יחשפו ב- 16 בינואר. התחרות תתפרש על פני 6 תוכניות אך יתכן כי רשת הטלוויזיה תחליט להפחית את מספר התכניות בהתאם למספר השירים שיבחרו להשתתף. כל הכסף שיאסף בעזרת הצבעת הקהל יממן את נסיעתה של המשלחת הליטאית לאירוויזיון שיתקיים ברוטרדם.



להקת The Roop, שזכתה בשנה שעברה בקדם אירוויזיון עם השיר "On Fire" ודורגו במקום השלישי בטבלאות ההימורים, יקבלו שריון אוטומטי לגמר במידה ויחליטו להשתתף בתחרות.

הלהקה הצהירה בעבר כי עדיין לא גיבשה החלטה לגבי השתתפות בקדם אירוויזיון הליטאי ב- 2021 אך סביר להניח כי לבסוף יחליטו חברי הלהקה להתמודד בתחרות.

זו תהיה ההשתתפות ה- 21 של ליטא באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השישי באירוויזיון 2006 עם השיר "We Are the Winners" בביצוע של LT United.



הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!