לורין, זוכת אירוויזיון 2012, צפויה להתמודד בקדם אירוויזיון השוודי – כך לפי השמועות המתפשטות. הזמרת תבצע בתחרות את השיר "DNA".

רק לפני מספר ימים נחשפו התאריכים בהם יתקיים המלודיפסטיבלן וכבר החלה חרושת השמועות סביב המתמודדים שישתתפו בקדם אירוויזיון הידוע. השם הבולט הראשון שצץ הוא זוכת האירוויזיון השוודית, לורין (Loreen), שזכתה באירוויזיון 2012 עם השיר המצליח "Euphoria". על פי ההשמועות, הזמרת צפויה להשתתף בתחרות עם שיר בשם "DNA".
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

הזמרת השוודית, בת למהרים ממרוקו, ניסתה לייצג את שוודיה לראשונה ב- 2011, אז התמודדה עם השיר "My Heart is Refusing Me" שהגיע עד שלב גלגל ההצלה. ב- 2012 היא כידוע לא רק זכתה במלודיפסטיבלן אלא זכתה באירוויזיון עצמו. לאחר חמש שנים, ב- 2017, היא חזרה למלודיפסטיבלן עם השיר "Statements", שם למרבה ההפתעה היא הגיעה שוב רק עד שלב גלגל ההצלה.

לורין, בת 37, החלה את דרכה ב- 2004 כאשר השתתפה בתחרות ה- "Idol" השוודית. מאז האירוויזיון שחררה שלושה אלבומים וכ- 15 שירים. חלק גדול מהשירים לא הצליחו להכנס למצעדי הלהיטים בשוודיה. לורין שותפה פעילה למען זכויות האדם בשוודיה ובעולם.
זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!