הונגריה ככל הנראה לא מתכוונת להתמודד גם באירוויזיון 2021. רשת הטלוויזיה ההונגרית פרסמה את חוקי תחרות A DAL ששימשה בעבר כקדם אירוויזיון המקומי.

חוקיה של תחרות A DAL לשנת 2021 שוחררו על ידי רשת הטלוויזיה ההונגרית, MTVA, כאשר גם השנה אין אזכור לכך שהזוכים בתחרות יתמודדו בתחרות האירוויזיון. נזכיר כי התחרות המקומית שימשה בין השנים 2012-2019 כתחרות המקומית לבחירת השיר ההונגרי לאירוויזיון.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

הונגריה פרשה מתחרת האירוויזיון לפני אירוויזיון 2020 כאשר הסיבה הרשמית אותה סיפקו ברשת הטלוויזיה המקומית היא כי הם מתכננים להשקיע את התקציב אשר יועד לאירוויזיון ישירות בתעשיית המוסיקה המקומית. באופן לא רשמי עלו טענות כי הסיבה האמיתית לפרישה היא החשיפה לה זוכה קהילת הלהט"ב בתחרות.

מועד ההרשמה האחרון לתחרות האירוויזיון, על פי תקנון איגוד השידור האירופי, היה ב- 10 באוקטובר. נכון לרגע זה, חמש מדינות לא חשפו דבר לגבי האירוויזיון הבא: הונגריה, בלרוס, פורטוגל, טורקיה ובריטניה. 38 מדינות הביעו כוונה להשתתף באירוויזיון 2021.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!