להקת שלוה מארחת את עדן אלנה ורביב כנר במופע מיוחד "רגע לפני שבת" בו ביצעו יחדיו את השיר "הללויה" של לאונרד כהן.

בשיא מגפת הקורונה שמלווה את חגי תשרי, פתחה להקת "שלוה" בפרויקט מפגשים חדשים אשר נקרא "רגע לפני שבת – עם להקת שלוה". "זכות גדולה עבורנו מידי שישי, ממש לפני שנכנסת השבת, לארח אמנים גדולים וחברים אהובים", כתבו חברי הלהקה בדף הפייסבוק שלהם. "בכל פרק יהיו ביצועים מיוחדים וקטעים מרגשים", מבטיחים בלהקה.
לעדכונים חמים ושליחת חדשות – הצטרפו אלינו לדף האינסטגרם שלנו

את הפרק הראשון ששודר לפני כשבועיים פתחו חברי הלהקה בהופעה משותפת בזאפה הרצליה יחד עם עילי בוטנר וילדי החוץ שביצעו יחדיו את הלהיטים הגדולים של בוטנר כמו "שווים" ו"ניפגש בחלומות".

בפרק השני אירחה להקת "שלוה" את עדן אלנה ורביב כנר, בוגרי "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020". חברי הלהקה לימדו את עדן אלנה ורביב כנר לבצע את השיר "רואה בך משהו טוב" בשפת הסימנים, בנוסף שני הזמרים המוכשרים העניקו יחד עם חברי הלהקה ביצוע מרגש לשיר "הללויה" של לאונרד כהן. הביצוע זכה לעשרות אלפי צפיות בפייסבוק.
להקת שלוה היא להקה שמאורגנת על ידי עמותת "שלוה" וכוללת בתוכה 8 מוזיקאים, שכולם חברי העמותה, וחלקם בעלי לקויות שונות. הלהקה הוקמה בשנת 2006 ופרצה לתודעה בסוף שנת 2018 כאשר התמודדה בעונה השישית של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019". רגע לפני שלב הגמר החליטו חברי הלהקה שלא להתמודד בגמר משום שלא יוכלו להתמודד בתחרות האירוויזיון ללא חילול שבת. הלהקה השתתפה בחלק האמנותי בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2019 כאשר ביצעה את השיר "A Million Dreams".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!