המחזמר "נישואי פיגרו" בו מככב הזמר הרוסי סרגיי לזרב נדחה בחודשיים. ברוסיה מדווחים כי הסיבה היא ככל הנראה משום שהזמר נדבק בנגיף הקורונה.

הזמר הרוסי סרגיי לזרב (Sergey Lazarev) הודיע לאחרונה ברשת החברתית כי יפסיק את כל הופעותיו לעתיד הקרוב. הזמר אמור להופיע בימים אלה במחזמר "נישואי פיגרו" אשר עולה בתיאטרון פושקין במוסקבה, שם הוא משחק בתפקיד ראשי, אך כל ההצגות המתוכננות לחודשיים הקרובים נדחו.
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

ערוץ הטלגרם "NeMalakhov" מדווח כי ייתכן שסרגיי לזרב, שהביא פעמיים לרוסיה את המקום השלישי באירוויזיון בשנת 2016 וב- 2019, חלה בקורונה ולכן לא יוכל להופיע בזמן הקרוב. בערוץ הגיעו למסקנה הזו משום שלכל יתר השחקנים במחזמר ישנם שחקנים מחליפים, כך שאם שחקן אחר היה חולה בקורונה הוא פשוט היה מוחלף.
לזרב עדיין לא הגיב לידיעה על כך שחלה בקורונה, אך אתר חדשות רוסי טוען שהזמר העלה וידאו קצר בו הוא מבקש להקפיד להשתמש במסכות לפנים כל עוד הנגיף מתפשט ברוסיה.

ברוסיה נדבקים מידי יום כ- 10,000 בני אדם בנגיף. רק ביממה האחרונה נדבקו 11,115 אנשים במדינה שמונה 145 מיליון בני אדם. ברוסיה קיימות מגבלות שונות, ביניהם מבוגרים בני 65+ צריכים להשאר בביתם, ילדים נשלחו לחופשה של שבועיים מבתי הספר וחברות גדולות חויבו לשלוח לפחות 30% מעובדיהם לעבוד מהבית.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!