צילום: משה נחומוביץ'

כ- 70 שירים הוגשו עד כה לוועדה שתבחן את השירים המיועדים לייצג את ישראל באירוויזיון 2021. בתאגיד השידור מדגישים כי יוצרים מוזמנים להמשיך לשלוח שירים עוד שבוע שלם. עדן אלנה קוראת לזמרים לשלוח עבורה שירים חדשים.

לפי דיווחים לא רשמיים הוגשו עד כה לוועדה שתבחן את השירים המיועדים לייצג את ישראל באירוויזיון 2021 כ- 70 שירים בלבד. בשנה שעברה הוגשו 248 שירים עבור עדן אלנה, אך יש לציין כי הגשת השירים עדיין בעיצומה והיא תימשך עד שבוע הבא, 15 באוקטובר. מרבית השירים מוגשים לרוב ביממה האחרונה.
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

עדן אלנה מחכה לשירים חדשים

גם היום פרסמה עדן אלנה בדף האינסטגרם שלה קריאה ליוצרים שונים לכתוב עבורה שיר לאירוויזיון. הזמרת, שעדיין נמצאת בבידוד, כתבה לעוקביה "מתרגשת לספר לכם שממש בקרוב תיסגר ההרשמה להגשת השירים לאירוויזיון – ונגלה ביחד איזה שיר ייצג את ישראל! אם עדיין לא שלחתם את השיר שלכם – זה הזמן!" את השירים ניתן לשלוח דרך אתר 'כאן' – בקישור הבא.

מתאגיד השידור נמסר: "הכל מתנהל לפי התכנון. יש הענות יפה ופרק הזמן שעומד להגשה הוא עד ה- 15 באוקטובר".
לפני כחודש יצא תאגיד השידור הישראלי בקריאה ליוצרים במטרה שיגישו שירים עבור אירוויזיון 2021. השיר שייבחר יבוצע על ידי עדן אלנה בתחרות שתתקיים בחודש מאי ברוטרדם שבהולנד. 16 השירים הטובים ביותר, שיעברו את הסינון הקפדני של תאגיד השידור, יפורסמו ברשת והגולשים יוכלו לבחור מתוכם את השירים המועדפים. שמונה שירים יעלו לשלב חצאי הגמר כאשר 4 מתוכם יבחרו על ידי הגולשים ו- 4 אחרים יבחרו על ידי ועדת שיפוט.

מועד ההגשה הראשוני שפרסם תאגיד השידור היה ה- 5 באוקטובר – במהלך חוה"מ סוכות, אך לאחר מכן נדחה מועד ההגשה ל- 15 באוקטובר בשל הסגר והקושי להקליט בימים אלה סקיצות לשירים באולפני ההקלטות.זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!