דאדי פרייר, שהיה אחד הפייבוריטים לזכייה באירוויזיון 2020, הודיע על דחיית הופעותיו באירופה. מועדי הופעותיו החדשים הציתו גל של שמועות לגבי עתידו באירוויזיון 2021.

הזמר האיסלנדי דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson) היה אחד המועמדים לזכייה בתחרות אירוויזיון 2021 לפני שהוחלט על ביטול התחרות בשל מגפת הקורונה. אך למרות שברשת הטלוויזיה האיסלנדית, RÚV, אישרו לפני כשבועיים את השתתפותה של איסלנד בתחרות, לא צויין דבר לגבי שיטת הבחירה בה יבחר הנציג האיסלנדי לאירוויזיון. ולכן, אוהדי אירוויזיון רבים תוהים מהם סיכויים של הזמר והיוצר המוכשר לייצג שוב את האי הצפוני?
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

סיבוב ההופעות נדחה

אמש הודיע דאדי פרייר כי הוא נאלץ לדחות את סיבוב ההופעות שתוכנן עבורו בחודשי נובמבר-דצמבר במדינות אירופה בשל מגפת הקורונה. הזמר תכנן סיבוב הופעות גדול במדינות סקנדינביה, פולין, צ'כיה, אוסטריה, בלגיה, אירלנד, גרמניה, צרפת ובריטניה. כעת, הודיע פרייר כי סיבוב ההופעות ידחה לחודשי מרץ עד יוני – כאשר חודש מאי נשאר ריק לגמרי.

אוהדי אירוויזיון רבים שמו לב שלא שוריינו הופעות לחודש מאי והחלו להעלות ספקולציות – האם הזמר שריין את חודש מאי עבור תחרות האירוויזיון? הופעתו האחרונה של הזמר מתוכננת ל- 30 באפריל, כאשר אם הזמר יבחר שוב לייצג את איסלנד באירוויזיון הוא יוכל להשלים את מסע ההופעות באירופה ולהספיק להגיע להולנד בדיוק בזמן למועדי החזרות. אם כך, יתכן כי הזמר מנהל כעת משא ומתן עם רשת הטלוויזיה האיסלנדית לגבי התמודדותו באירוויזיון הבא?
דאדי פרייר מעוניין לייצג את איסלנד באירוויזיון

דאדי פרייר הצהיר בעבר שישמח לייצג את איסלנד באירוויזיון 2021 יחד עם להקתו 'Gagnamagnið' אם יוזמן על ידי RÚV. במקביל, דחה את האפשרות שהוא יתמודד בקדם האירוויזיון המקומי מול זמרים אחרים. "זה נראה לי מוזר שוב להתמודד ב- Söngvakeppnin אחרי שניצחתי" אמר הזמר.
זו תהיה ההשתתפות ה- 33 של איסלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני ב- 1999 וב- 2009.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!