דיווחים בקפריסין: אלכס פאפאקונסטנטינו ילחין את השיר הקפריסאי לאירוויזיון 2021. המלחין צפוי להיפגש יחד עם אלני פוריירה וחברת התקליטים PANIK כדי להחליט לגבי השתתפותה של הזמרת בתחרות.

[addtoany]

ההייפ סביב התמודדותה של אלני פוריירה (Eleni Foureira) שוב באירוויזיון מסרב להירגע… תושבי קפריסין ויוון רוחשים וגועשים סביב הידיעה על השתתפותה האפשרית של אלני פוריירה באירוויזיון 2021 כנציגה של קפריסין. כעת, אתר חדשות יווני (TVNE) מדווח על כך שמלחין השיר הקפריסאי לתחרות הקרובה כבר נבחר. מדובר באלכס פאפאקונסטנטינו (Alex P) שכבר הביא לקפריסין את התוצאה הטובה ביותר יחד עם פוריירה. המלחין הידוע היה מעורב עד כה בכתיבת השירים הבאים לאירוויזיון:

  • אזרבייג'אן 2009 – אייסל ואראש – "Always" (מקום 3)
  • קפריסין 2012 – איבי אדמו – "La La Love" (מקום 16)
  • קפריסין 2018 – אלני פוריירה – "Fuego" (מקום 2)
  • קפריסין 2019 – טאמטה – "Replay" (מקום 13)

אלכס כתב שירים גם לאמנים מהשורה הראשונה כמו: ג'ניפר לופזניקי מינאז'One Direction ועוד…

עוד מדווחים ביוון כי בשבוע הבא מתוכננת פגישה משותפת של אלני פוריירה ואלכס פאפאקונסטנטינו יחד עם נציגי חברת התקליטים PANIK שבה ידונו יחדיו על ההצעה של רשת הטלוויזיה הקפריסאית CyBC.

האם אלני פוריירה תתמודד באירוויזיון 2021?

בדיוק לפני שלושה ימים דיווחנו על האפשרות שהזמרת אלני פוריירה תייצג את קפריסין באירוויזיון 2021. הזמרת הידועה שוקלת בימים אלה את ההצעה ומנהלת משא ומתן בנושא עם חברת התקליטים שלה – PANIK. על פי הדיווחים, במידה והזמרת תסרב להצעה אומנים רבים אחרים הביעו עיניין לייצג את האי הקטנטן השוכן ליד ישראל.
זו תהיה ההשתתפות ה- 37 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!