האם אלני פוריירה קיבלה הצעה לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021? על פי הדיווחים ביוון וקפריסין התשובה היא חיובית. הזמרת, שזכתה במקום השני באירוויזיון 2018, עשויה לחזור לבמה הגדולה כדי לכבוש את המקום הראשון.

[fblike][addtoany]

 

אלני פוריירה (Eleni Foureira) ייצגה את קפריסין באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" והשיגה לאי הקטנטן את התוצאה הטובה ביותר עד כה – מקום שני. כעת, התקשורת היוונית מדווחת שהזמרת המוכשרת הוזמנה שוב לייצג את קפריסין בתחרות האירוויזיון הקרובה. תכנית הבוקר היוונית, STAR, חשפה כי רשת הטלוויזיה הקפריסאית CyBC הציעה באופן רשמי לזמרת אלני פוריירה לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021. הזמרת הידועה שוקלת בימים אלה את ההצעה ומנהלת משא ומתן בנושא עם חברת התקליטים שלה – PANIK.
אלני פוריירה – תחזור לבימת האירוויזיון?

שמועות לגבי התמודדות נוספת של פוריירה באירוויזיון עלו כבר בשנה שעברה והמשיכו גם בשנה הנוכחית. ראש המשלחת של קפריסין לאירוויזיון הכחישה את השמועות לגבי ייצוגה של פוריירה באירוויזיון 2021 בחודש יולי האחרון אך יתכן כי הדרישה מצד קהל המעריצים לשלוח שוב את הזמרת, כדי להביא לקפריסין את הזכייה הראשונה באירוויזיון, הביאו את רשת הטלוויזיה הקפריסאית לעשות מעשה ולהציע לזמרת את האפשרות.

רשת הטלוויזיה של קפריסין לא אישרה את הידיעה אך ביקשה גם לא להכחישה.
קפריסין מתכוננת לקראת אירוויזיון 2021

בחודש יולי דיווחנו כי ב- CyBC מתכוונים להעלות הילוך בכל הקשור לחיפוש אחר הנציג הקפריסאי לאירוויזיון לקראת סוף חודש אוגוסט, ואכן, פנתה רשת הטלוויזיה לחברת התקליטים היוונית הגדולה PANIK שתייעץ ותמליץ לגבי הנציג הבא לאירוויזיון.

נזכיר כי בחודשים האחרונים עלו שמות של מועמדים רבים כגון איבי אדמו (Ivi Adamou), להקת Melisses, ואנגליס קקוריוטיס (Vangelis Kakouriotis), יאן סטראטיס (Ian Stratis), טאסוס קסיארחו וקוני מטקסה (Tasos Xiarcho & Konnie Metaxa) ואלנה צנגקרינו (Elena Tsagkrinou). אך על פי ההשערות, במידה ופוריירה תסרב להצעה, המועמדות העיקריות לייצוג המדינה הן הזמרות איריני פאפאדופולו (Eirini Papadopoulou) וקטרינה סטיקודי (Katerina Stikoudi).
איריני פאפאדופולו (Eirini Papadopoulou)

הזמרת איריני פאפאדופולו, בת 35, היא זמרת פופ יווניה אשר נולדה בקזחסטן. הזמרת התפרסמה כבר בשנת 2008 כאשר התמודדה בתכנית הטלוויזיה X-Factor Greece, שם הגיעה עד שלב ההופעות החיות. עד כה שחררה הזמרת מעל עשרה שירים והיא נחשבת לדמות ידועה מאוד ביוון בעקבות השתתפותה בתכניות הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים" ו"השרדות" בגרסה היוונית.

בשנה שעברה הגישה הזמרת את מועמדותה לייצוג יוון באירוויזיון יחד עם שיר ים-תיכוני ובשפה האנגלית אשר כתב היוצר הישראלי דורון מדלי.
קטרינה סטיקודי (Katerina Stikoudi)

סטיקודי היא זמרת פופ, דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה ידועה. בת 35. היא ייצגה את יוון בתחרות היופי "מיס יוניברס" בשנת 2005. ב- 2009 פרצה בקריירה מוסיקלית כאשר עד כה שחררה מעל 20 שירים.

הזמרת ציינה כבר בראיון בחודש יולי כי "תשמח להתמודד באירוויזיון, אך הדבר יכול לקרות רק עם שיר טוב וחזק".

זו תהיה ההשתתפות ה- 37 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!