רשת הטלוויזיה של מקדוניה הצפונית, MRT, אישרה את השתתפותה באירוויזיון 2021 שיתקיים בעוד שמונה חודשים. לא ברור בשלב זה כיצד ייבחרו נציגי מקדוניה לאירוויזיון הבא.

[fblike][addtoany]

רשת הטלוויזיה של מקדוניה הצפונית, MRT, מאשרת את כוונותיה להשתתף בתחרות האירוויזיון הבאה. לא נמסר בשלב זה כיצד ייבחרו השיר והנציגים לאירוויזיון הבא, והאם הזמר וסיל (Vasil), שנבחר בועדה פנימית לייצג את מקדוניה באירוויזיון 2020, ייצג את המדינה גם באירוויזיון הבא.
הזמר המקדוני, וסיל, נבחר לבצע באירוויזיון 2020 את השיר "You" שדורג במקום ה- 26 בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020. מאז פרסום ההחלטה לבטל את התחרות לא עודכן לגבי תכנונים עתידיים לקראת אירוויזיון 2021. עוד נזכיר כי מאז 2015 נוהגת המדינה הבלקנית לבחור את נציגיה בבחירה פנימית על ידי ועדה של רשת הטלוויזיה המקומית כך שהסיכויים לקיום קדם אירוויזיון טלוויוני קלושים.
זו תהיה ההשתתפות ה- 20 של מקדוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ה- 7 באירוויזיון 2019 השיר "Proud" בביצוע של תמרה טודסקה (Tamara Todevska).

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!