רשת הטלוויזיה של איסלנד, RÚV, אישרה השתתפות באירוויזיון 2021 שיתקיים בחודש מאי. לא ברור בשלב זה כיצד ייבחרו נציגי המדינה לאירוויזיון הבא.

[addtoany]

רשת הטלוויזיה של איסלנד, RÚV, מאשרת את כוונותיה להשתתף באירוויזיון 2021. לא נמסר בשלב זה כיצד ייבחרו השיר והנציגים לאירוויזיון הבא, והאם הזמר דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson), שנבחר במסגרת הקדם אירוויזיון המקומי לייצג את איסלנד באירוויזיון 2020, ייצג את המדינה גם באירוויזיון הבא.
הזמר דאדי פרייר פטורסון, נציג איסלנד לאירוויזיון שבוטל ואחד הפייבוריטים לזכייה, הודיע כבר בחודש מרץ כי הוא מקווה להיבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה האיסלנדית לאירוויזיון הבא. יחד עם זאת, הצהיר כי אם יחליטו לקיים קדם אירוויזיון, הזמר לא מתכוון להתמודד בקדם אירוויזיון האיסלנדי (Söngvakeppnin) כזמר. "לא אקח חלק בקדם אירוויזיון האיסלנדי. זה ייצא לא טוב עבורי לחזור לתחרות ולא לנצח. אני אולי אהיה מוכן להלחין שיר, אבל אני לא חוזר לקדם האיסלנדי", אמר דאדי פרייר.

זו תהיה ההשתתפות ה- 33 של איסלנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני ב- 1999 וב- 2009.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!