לקראת חג הסוכות נשדר גם השנה את המצעד הישראלי של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון לשנת תש"פ. רגע לפני, החלטנו לתת לכם אפשרות להאזין למצעד של 100 השירים הגדולים מהשנה שעברה… תהנו!

[addtoany]

 

בערב סוכות הקרוב נערוך, שוב, שידור חגיגי של המצעד הישראלי הכולל את 100 שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון הטובים ביותר, אותם אתם הגולשים יכולים לדרג ולבחור. ממש כאן למטה, מופיעה רשימה של כל השירים הישראלים הקשורים לתחרות האירוויזיון – מתוכה תוכלו לבחור את 20 השירים הטובים ביותר.
ולבינתיים, תוכלו להאזין בשידור חוזר למצעד הישראלי שערכנו בשנה שעברה ובו כל השירים הטובים והאהובים ביותר. אם אתם בכבישים או בבית, הגבירו ווליום, לחצו על Play ותהנו ממשדר מלא נוסטלגיה ושירים טובים! מהו השיר הטוב ביותר? לאיזה מקום הגיע קובי מרימי? מהו שיר הקדם אירוויזיון הטוב ביותר? כל התשובות לפניכם:

רוצים לעקוב אחרי כל חדשות האירוויזיון בעברית? עקבו אחריי עמוד היוטיוב שלנו: https://bit.ly/2S8Aew0
והכי חשוב:

גם השנה מוכרחים להצביע ולהשפיע! בחרו מתוך הרשימה הארוכה את 20 השירים הטובים והאהובים ביותר – לדעתכם!!! את תוצאות המצעד המסכם של שנת תש"פ נחשוף בשידור חגיגי שישודר בערב סוכות, 02/10/2020, החל מהשעה 08:00 בשידור חי באתר EuroMix.co.il.

שימו לב – יש לבחור ב- 20 שירים בדיוק. הצבעה שתכלול בחירה נמוכה מ- 20 שירים תיפסל! לא לשכוח ללחוץ על כפתור ההצבעה הכחול למטה בסוף הרשימה! ניתן להאזין לשירים בעזרת לחיצה על שם השיר.

עדכון: ההצבעה הסתיימה!
 

[addtoany]